Recenze Braun Silk-épil 5 5-541 Wet&Dry

Ověřené recenze Braun Silk-épil 5 5-541 Wet&Dry

Aneta

Přidáno: 2. května 2017

Zakoupeno v Holime.cz

• dobře se drží, neklouže
  • dlouhá výdrž na jedno nabití
  • bezdrátový
  • lze využít i ve vaně/sprše
  • epilátor+depilátor v jednom
  • příjemné holení, již napoprvé málo bolelo
  • neodstraní chloupky dokonale a napoprvé

Toto je můj první objednaný epilátor. Z minulosti mám jednu zkušenost s vypůjčeným epilátorem a vzhledem k velké bolestivosti během holení jsem na ně na čas úplně zanevřela. Po velkém rozhodování jsem se rozhodla do toho jít a konkrétně do tohoto modelu od Braunu (na základě recenzí a poměru cena/výkon). Z prvního použití jsem měla docela strach, zároveň jsem byla plná očekávání. Jednoznačně mě však potěšil! Samozřejmě, poprvé není pokožka zvyklá, takže to vždy bolí, ale ta bolest byla naprosto snesitelná a po delší době už prakticky zanedbatelná. Navíc mi velmi vyhovuje funkce wet-dry - použití ve vaně je mnohem komfortnější a pohodlnější. Dnes už si holení užívám :) . Chybí osvětlení oproti jiným modelům, které mi však nijak nechybí. Taky je super možnost výměny hlavice za depilační. Jediný nedostatek, který jsem objevila: nestačí přejet jednou a všechny chloupky jsou rázem pryč, to rozhodně ne. Chce to trochu trpělivosti, ale s žiletkou je to to samé a myslím, že žádný epilátor nebude v tomto směru stoprocentní (i když nemohu srovnávat). Výdrž baterie je naprosto dostatečná, pokud nemá někdo zrovna v úmyslu si oholit celé tělo najednou. Na celé nohy bohatě postačí.
Summa summárum - za mě spokojenost a příjemné holení.

Nabíjení strojku: Několik hodin
Kvalita oholení: Dostatečná

Lenka

Přidáno: 10. dubna 2016

Zakoupeno v Holime.cz

• Oproti starému strojku holí perfektně

zatím výborný

Kvalita oholení: Výborná
Ověřený zákazník KASA.cz

Petka

Přidáno: 10. března 2016

Zakoupeno v KASA.cz

• 2 v 1 (holící strojek a epilátor)
  • jako strojek velmi kvalitní
  • poměrně dobře se čistí (oproti dřívějšímu strojku)
  • dobrá cena
  • nabíjení max 1h
  • málo bolestivý

Bála jsem se, že když jde o epilátor, s vyměnitelnou hlavicí pro holení, nebude to tak kvalitní. Holení je však stejně kvalitní jako u jiného strojku :)
Pokud jde o epilaci, byla jsem potěšena. Bála jsem se, zda to nebude moc bolet. Samozřejmě nějakou bolest cítím, někde více, někde méně (až vůbec), ale je to snesitelné. Zkoušela jsem zatím pouze nohy (lýtka). Určitě doporučuji kratší chloupky (oholit, po 2-3 dnech epilace).
Zatím jsem "na začátku" takže epiluji každý týden, abych se zbavila 100% (některé byly při první epilaci moc krátké, takže nešly vytrhat, po druhé epilaci byly nohy téměř hladké, až na boční strany nohou, tam to ještě bude chtít :) ), ale doufám, že pak to bude opravdu stačit cca 1x za měsíc :)
Trpím ekzémem, nyní mám na nohách dva větší "fleky", takže se raději zatím vyhýbám, než se mi to uklidní, ale jinak je to v pořádku. Někde se objeví lehké podráždění, ale po ošetření zmizí (určitě doporučuji více než žiletky!! či strojek).
Jinak celkově pokud jde o reakci po epilaci, také je to mírné - lehké zarudnutí, ale ne na celých nohách a často zmizí hned ten den (večer).
Jako proti by mě napadlo leda, že se nedá používat při napájení ze sítě, ale zatím mi vždy baterka vydržela a neměla jsem problém, že bych musela dobíjet :)

Kvalita oholení: Dostatečná

Petra

Přidáno: 10. ledna 2016

Zakoupeno v Holime.cz

• není to tolik bolestivé
  • epilace na mokro
  • žádné