Braun Silk-épil 9 9-538

Počet pinzet

• Nebolestivé

• Perfektní rychlost epilace
  • , zakoupeno v Holime.cz

• Cenově výhodné balení Epilátoru na tělo + epilátoru na obličej.
    • Vodotěsnost.
    • Bere i jemné chloupky.
    • Světlo umožňuje lépe vidět chloupky.

Kvalitní epilátory s dobrými recenzemi.
    Epilátor na tělo je vybavený světlem, díky kterému se nepřehlédnou chloupky, bere i opravdu krátké chloupky. Osobně používám bez masážního nástavce, na epilaci jsem zvyklá a oproti starému epilátoru jiné značky, je bolest při epilaci pro mě minimální. Bezdrátový provoz, ale jedno nabití bez problémů vystačí na epilaci celého těla. Možná bych ocenila nějaké protiskluzové opatření, mám trochu stach, aby mi hladká rukojeť strojku nevyklouzla, ale možná je to jen o pocitu, zatím se tak nestalo.
    Epilátor na obličej používám poprvé. Dobře se drží, obočí s ním nevytvarujete, ale urychlí to vytrhávání mezi obočím a pod ním. Vytrhávání chloupků pod nosem je sice hodně bolestivé, ale na rozdíl od vosku se mi nevytvořili pupínky, ani neporušila kůže.
    Váhala jsem mezi různými nabídkami, ale tato kombinace mi přišla nejvýhodnější, nepotřebuji různé nástavce.

Barva
Bílá + růžová
Typ
klasické
Počet rychlostí
Počet pinzet

Extra široká epilační hlava s pinzetami MicroGrip odstraní šetrně i chloupky dlouhé pouhých 0,5 mm a vaše pokožka může být hladká až čtyři týdny. Pro maximální pohodlí je možné epilátor Braun Silk épil 9-538 Wet&Dry použít ve vaně nebo sprše.

Epilátor na obličej Braun Face

Chcete odstranit chloupky z brady, horního rtu a čela, nebo potřebujete vytvarovat obočí? V těchto partiích je důležitá přesnost. Díky štíhlému tvaru se Braun Face drží jako řasenka, takže je dokonale přesný a dobře se ovládá. Odstraňuje chloupky u kořínků a pleť může být hladká až 4 týdny.

Je rychlý a jemný

Mimořádně štíhlá hlava má 10 mikrootvorů, které jemně zachytí i ty nejjemnější chloupky, dlouhé pouhých 0,02 mm. Díky 200 vytržením za sekundu je Braun Face znatelně rychlejší a důkladnější než běžná pinzeta. Pro bradu, horní ret, čelo a k tvarování obočí.

Špičková epilace s Braun Silk épil 9-538

Wet & Dry. Epilátor je možné použít  ve sprše nebo vaně. Díky tomu je epilace mimořádně jemná a šetrná.

Vysokofrekvenční masážní válečky. Stimulují pokožku během epilace a redukují pocit tahání pro maximální pohodlí.

Přizpůsobí se konturám těla. Epilační hlava je pohyblivá, takže se při epilaci přizpůsobí konturám. Epilátor díky tomu zachytí více chloupků a celá epilace je rychlejší a šetrnější.

Vidíte každý chloupek. Díky osvětlení Smartligt, vidíte při epilaci i sebemenší chloupek.

Rychlá epilace. Díky až o 40% širší epilační hlavě je možné pokrýt větší plochu jedním tahem.

Vytrhne i nejkratší chloupek. Díky pinzetám MicroGrip odstraníte i chloupky dlouhé pouhých 0,5 mm. Vaše pokožka může díky tomu být hladká až čtyři týdny.

Zvolte rychlost epilace

Rychlost 1 pro opravdu šetrnou epilaci citlivých oblastí, rychlost 2 pro obzvláště důkladnou a rychlou epilaci.

Budete mít vždy dostatek energie

Kvalitní baterie je nabita již za jednu hodinu a umožní až 40 minut provozu.

Epilátor na obličej lze zakoupit i samostatně. Například s výměnnou hlavou čistícího kartáčku.

Obsah balení:

Epilátor Braun Silk épil 9-538 (tělo epilátoru).

Epilační nástavec. Pro důkladnou a přesnou epilaci i v nerovných partiích.

Masážní nástavec. Masážní válečky stimulují pokožku a činí epilací příjemnější.

Přesný epilátor pro úpravu chloupků na čele, obočí a pod nosem.

Zdroj pro pohodlné nabíjení.

Sáček na uchování.

Čisticí kartáček.

• Nebolestivé

• Perfektní rychlost epilace
  • , zakoupeno v Holime.cz

• Cenově výhodné balení Epilátoru na tělo + epilátoru na obličej.
    • Vodotěsnost.
    • Bere i jemné chloupky.
    • Světlo umožňuje lépe vidět chloupky.

Kvalitní epilátory s dobrými recenzemi.

• Širší hlava
    • Kvalitní pinzety
    • = rychlejší epilace
    • Hezký design
    • Vyšší cena
    • Nabitá baterie vydrží jen 40 min.

Doporučuji.

• , zakoupeno v Holime.cz

Silk epil Braun používám již lata, chtěla jsem nový vylepšený výrobek.Jsem absolutně spokojená.