Braun Silk-épil 9 9-579

• Efektivní, rychlý
    • méně nepříjemná epilace než s jiným přístrojem
    • baterie se zatím zdá drží dobře
  • , zakoupeno v Holime.cz

• S výrobkem jsem spokojená, splňuje to co jsem chtěla!
  • , zakoupeno v Holime.cz

S výrobkem jsem spokojená. Oproti starému strojku, který se mi rozbil, má velký záběr a dobře bere. Velké plus je akumulátor a díky tomu ho mohu použít kdekoliv. Pro hůře vidící je výhodou i osvětlení.

Barva
Bílá + fialová
Bikini hlava
Vodotěsnost
Typ
klasické
Na obličej

Extra široká epilační hlava s pinzetami microgrip odstraní šetrně i ty nejkratší chloupky. Pro maximální pohodlí je možné epilátor použít ve vaně nebo sprše. Bohaté příslušenství činí z epilátoru Braun Silk épil 9-579 epilátor a depilátor v jednom.

Čištění obličeje novým čistícím kartáčem na obličej - až 6krát lepší než umytí rukama

Hloubkové čištění pórů. Za pouhou minutu odstraní make-up a nečistoty z tváří, T-zóny a brady pro zářivější pleť.

Masáž mikroštětinkami. 60 000 droboučkých dotyků za sekundu jemně obrušuje pleť obličeje pro vyrovnaný a čistý vzhled.

Wet & Dry. pro mimořádné pohodlí a zklidňující zážitek používejte ve vaně nebo ve sprše. 2 rychlosti. Snadné nastavení podle vaší preference a citlivosti pokožky.

Špičková epilace s Braun Silk épil 9-579

Wet & Dry. Epilátor je možné použít  ve sprše nebo vaně. Díky tomu je epilace mimořáděně jemná a šetrná.

Vysokofrekvenční masážní válečky. Stimulují pokožku během epilace a redukují pocit tahání pro maximální pohodlí.

Přizpůsobí se konturám těla. Epilační hlava je pohyblivá, takže se při epilaci přizpůsobí konturám. Epilátor díky tomu zachytí více chloupků a celá epilace je rychlejší a šetrnější.

Vidíte každý chloupek. Díky osvětlení Smartligt, vidíte při epilaci i sebemenší chloupek.

Rychlá epilace. Díky až o 40% širší epilační hlavě je možné pokrýt větší plochu jedním tahem.

Vytrhne i nejkratší chloupek. Díky pinzetám MicroGrip odstraníte i chloupky dlouhé pouhých 0,5 mm. Vaše pokožka může díky tomu být hladká až čtyři týdny.

Zvolte rychlost epilace

Rychlost 1 pro opravdu šetrnou epilaci citlivých oblastí, rychlost 2 pro obzvláště důkladnou a rychlou epilaci.

Budete mít vždy dostatek energie

Kvalitní baterie je nabita již za jednu hodinu a umožní až 40 minut provozu.

Uvítali byste raději velký peelingový kartáč pro peeling těla? I takový u epilátorů Braun najdete.

Obsah balení:

Epilátor Braun Silk épil 9-561 (tělo epilátoru).

Nástavec na obličej k odstranění nežádoucích chloupků v obličeji.

Epilační nástavec. Pro důkladnou a přesnou epilaci i v nerovných partiích.

Holicí hlava. Chcete-li používat epilátor jako plnohodnotný elektrický holicí strojek

Zastřihovací nástavec. Chcete-li zastřihnout chloupky na přesnou délku.

Masážní nástavec. Masážní válečky stimulují pokožku a činí epilací příjemnější.

Nabíjecí stojánek pro pohodlné nabíjení.

Pro důkladné čištění obličeje.

Zdroj pro pohodlné nabíjení.

Sáček na uchování.

Čisticí kartáček.

• světýlko
    • Efektivní, rychlý
    • méně nepříjemná epilace než s jiným přístrojem
    • baterie se zatím zdá drží dobře
  • , zakoupeno v Holime.cz

• S výrobkem jsem spokojená, splňuje to co jsem chtěla!
    • Rychlý, přesný, téměř bezbolestný.
    • Vadí mi, že po vybití nemohu pokračovat v epilaci. Jelikož po zapojení do zásuvky nefunguje. Až teprve po dalším nabití.

Doporučuji těm, kteří holí velice rychle a bude jim stačit 45 minut na oholení celých nohou. Nedoporučuji těm "poctivějším", kteří holí delší dobu. Po vybití musíte čekat na nabití, než můžete epilaci dokončit.

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• Epilátor nejen hezky vypadá, ale i dobře epiluje. Je fajn, že je na dobíjení a nemusím sedět u zásuvky. Nabíjení trvá asi hodinu.
    • Zatím jsem na nic nepřišla.

Tento strojek doporučuji.

• , zakoupeno v Holime.cz

• Strojek jsem si zamilovala, nevím proč jsem se tolik let trápila se žiletkami.
    • Epilace bezbolestná
    • rychlá

Doporučuji tento výrobek všem ženám, které chtějí být krásné

• , zakoupeno v Holime.cz

• -Strojek má příjemný tvar do ruky,dobrá manipulace
    • -Snadné oholení
    • -Holítko mi nepodráždí pokožku jako se stávalo u žiletek
    • - Velká výhoda je v zabudovaném světýlku

Určitě doporučuju nákup tohoto produktu, přestože je cena vyšší. Zabudované světýlko se vyplatí a opravdu má svůj význam. Chod strojku by sice mohl být o něco tišší (oproti pánským holícím strojkům), ale nic zásadního. POužívám strojek na holení a nepodráždí pokožku jako například žiletka.
    ,,čistítko na obličej" je příjemný bonus, který krásně masíruje a čistí pory.