Recenze Braun Silk-expert BD 5001 IPL

Jelikož jsem ten typ ženy, která má ostré, tmavé chloupky a rostou mi velmi rychle, nevěřila jsem, že mi něco na to pomůže.

Zkoušela jsem vše - žiletku, cukrovou pastu, vosky, epilátory a dokonce jsem s tím byla i v salonu - na laseru, kde to nebylo uspěšné. Až podle recenzí jsem si řekl... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Braun Silk-expert BD 5001 IPL

DavidH

Přidáno: 4. července 2017

• Manzelka je spokojena
  • neni nutnost se casto holit
  • pomalejsi rust chloupku
  • dostatecny pocet zablezku
  • plocha by mohla byt vetsi

Nabíjení strojku: Do hodiny

mar

Přidáno: 1. července 2017

Zakoupeno v Holime.cz

Zatím to vypadá, že funguje, ale mám ho pouze tři týdny.
Trošku to štípe, ale není to nic hrozného.
Na obličej jsem ho zkusila použít bez holení a přišlo mi to lepší než na oholených místech. Ale návod to nedoporučuje.
Kvůli zábleskům používám sluneční brýle, je to lepší na oči.
Přístroj se docela dost zahřívá.

Nabíjení strojku: Do hodiny

Přidáno: 26. června 2017

Zakoupeno v Holime.cz

Snadné použití a je opravdu funkční. Už se nemůžu dočkat konečného výsledku.
Doporučila bych jej všem.

Přidáno: 31. května 2017

Zakoupeno v Holime.cz

• efektivně odstraní chloupky na dlouhou dobu
  • jednoduché ovládání
  • senzor, který vyhodnocuje odstín pokožky a podle něj nastaví intenzitu záblesku
  • blikání je velmi nepříjemné pro oči
  • než se dostaví efekt, pár týdnů to trvá

Pro mě je tento přístroj malý zázrak. Mám velmi světlou pokožku a velmi tmavé a silné chloupky, které neskutečně rychle rostou. Když jsem si nohy oholila večer, už ráno byly chloupky opět vidět. Navíc se mi při častém holení dělaly nepříjemné pupínky. Tuto recenzi píši po devíti týdnech používání přístroje. Chloupky na nohou prakticky zmizely, tam je výsledek patrný asi nejvíc. V podpaží a v tříslech mám chloupky silnější, ty zatím ještě trochu odolávají, ale i zde je výsledek více než patrný. Na rukou chloupky pořád rostou, ale jsou mnohem jemnější (zde jsem přístroj použila jen párkrát, teď už je mám příliš opálené). Pokud jste tedy stejný typ jako já (světlá pokožka/tmavé chloupky), pak se tento přístroj určitě vyplatí.
K záporům bych jen uvedla, že blikání je opravdu nepříjemné pro oči. Musím buď odvracet zrak nebo oči zavírat, moc mi to nedělá dobře. Záblesky trochu štípou, ale nepoužívám citlivý režim ani v tříslech a vydržet se to dá. Je nutné počítat s tím, že "odblikání" celého těla zabere nějaký čas (půl hodiny až hodinu).
Ještě bych dodala, že jsem nezaznamenala žádné nepříjemné vedlejší účinky, ani zčervenání pokožky ani zarůstání chloupků.

Veronika

Přidáno: 28. května 2017

Zakoupeno v Holime.cz

Zatím používám 4 týdny a už se pomalu objevují holá místa na kůži. Nejlépe je asi viditelný výsledek na nohou. Objektivně se dá však účinnost posoudit až za delší dobu. Nicméně blikání celkem štípe, rozhodně to není bezbolestné, jen někde je intenzita štípnutí menší, jinde to bolí více - např. vnitřní strana stehen a bikini linie. Následně po osvícení pokožky také cítím mravenčení, ale trvá to jen pár minut. Přístroj je poměrně tichý, celkem skladný, dobře se drží v ruce, dá se nastavit intenzita záblesku, jen procedura zabere dost času a po delší době v provozu se docela dost zahřívá a nechce pak vypálit záblesk na první stisknutí.

Přidáno: 21. května 2017

Zakoupeno v Holime.cz

• Celkem snadná manipulace.
  • Rychlost a efektivita aplikace.
  • Možné nastavení intenzity světla.
  • Automatické snímání barevného odstínu pokožky.
  • Pro utlumení nepřijemných záblesků používám sluneční brýle :-)
  • Lepší ergonomie produktu (pro lepší úchop a zároveň lepší stisk tlačítka pro záblesky, aniž by docházelo k zakrývání ventilačního otvoru).

Tento produk mohu jen doporučit.
Není tak težký, ani hlučný.

Ověřený zákazník Digital24.cz

Přidáno: 8. dubna 2017

Zakoupeno v Digital24.cz

• Hned po prvním použití vidím výsledek. Zatím jsem nadšená.

Tento výrobek doporučuji.

Lucie

Přidáno: 3. dubna 2017

Zakoupeno v Holime.cz

• IPL epilátor se pohodlně a snadno ovládá.
  • Při záblesku se člověk musí odvracet nebo chránit zrak brýlemi, při epilaci např. obou nohou, nepříjemné na oči, i když člověk odvrací zrak.

Tento produkt me zaujal z důvodu, že oproti klasickému epilátoru se jedná o bezbolestné a dlouhotrvající odstranění chloupků.
Bohužel jako velkou nevýhodu vidím to, že člověk nejprve musí odstranit chloupky např. oholením a poté použít IPL epilátor. Vzhledem k tomu, že po oholení se podebírám a z tohoto důvodu již několik let používám klasický epilátor, tak je pro mě tento způsob předodstraňování chloupků trochu nepříjemný a krokem zpět.
Jinak IPL epilátor používám již 6 týdnů, a přestože mám hodně světlou pleť + tmavé chloupky, což je ideální kombinace k maximálnímu výsledku při používání IPL epilátoru, tak jsem zatím žádné viditelné zlepšení nezaznamenala. Nicméně v tomto ohledu se jedná o velmi individuální produkt.
Doufám, že výsledky se ještě dostaví.

Petra

Přidáno: 20. března 2017

Zakoupeno v Holime.cz

• použila jsem zatím 2 x (na oblast pod paží, bikin a nohy) - nedokážu objektivně posoudit
  • žádná negativní reakce kůže jako podráždění, červenání
  • bez bolesti
  • snadná obsluha
  • chloupky pod paží zareagovaly téměř okamžitě - holila jsem se denně, po aplikaci až třetí den
  • balení neobsahuje ochranné brýle
  • problém s obličejovými částmi

Před koupí jsem si neuvědomila, že bude problém s aplikací na obličejové partie, jelikož je nutné danou oblast před aplikací oholit. Na bradě a pod nosem mi rostou zejména světlé chloupky, tmavé chloupky v menším množství. Abych mohla na tyto tmavé chloupky aplikovat, tak budu muset oholit i světlé chloupky. Po holení však chloupky sílí a rostou rychleji, takže zvažuji, zda vůbec na obličej použiji.

Miroslava Svobodová

Přidáno: 13. února 2017

Zakoupeno v Holime.cz

• depilátor jsem použila zatím 3x (1x týdně, dle návodu) a je vidět výrazný úbytek chloupků, zejména v podpaží a na nohou
  • třísla se zdají být odolnější, ale chloupků je tam mnohem více, nicméně zabraňuje "pupínkování", se kterým mám po holení obrovský problém, a to i v "mezičase", kdy se mezi použitím IPL jen holím!

přístroj naprosto splňuje má očekávání
použití je velmi sympatické a ihned po použití vidím výsledek, zejména nohy jsou viditelně hladší, chloupky dorůstají pomalu a nezarůstají!
vypadá to, že jsem po letech konečně našla přístroj, který funguje a nejvíc mi vyhovuje, že ošetření mohu aplikovat doma

Pavlína_M

Přidáno: 1. února 2017

Zakoupeno v Holime.cz

• Viditelné výsledky již po první aplikaci
  • Jednoduchá manipulace
  • Trošku těžší - ale s tím se dalo počítat.

Strojek jsem kupovala na základě recenzí D-testu a udělala jsem dobře. Volila jsem mezi philips a braun, ale braun zvítězil a cena byla také přívětivější.

Výsledky jsem pozorovala již po první aplikaci (nohy), což jsem nečekala. Jsem spokojena a mohu doporučit.

Na velké plochy se používá režim klouzavý, což se mi libí - prostě držíte tlačítko a záblesky jedou automaticky. Senzory - pokud není přístroj u pokožky, tak nevydá záblesk - taky výhoda.

Nemusí se nabíjet, ale používá se přímo s napájecím kabelem.

Přidáno: 2. ledna 2017

• elektrická šňůra
  • příliš stručný návod k použití, chybí mi víc detailů
  • v popisu na internetu chybí důležité informace, jako např., že není vhodný pro všechny druhy chloupků.

Epilační efekt je u mne začal být viditelný až po 4 použitích, zatím jsem si jej ale všimla jen já. Nikde jsem se nedočetla o bezpečnosti použití IPL epilátorů z hlediska ozařování pokožky. Chybí mi odpovědi na spoustu mých otázek z hlediska správného použití epilátoru.

Lucia

Přidáno: 3. října 2016

• Jednoduchá aplikace
  • Musí být připojený k zásuvce

Strojek používám přes měsíc. Zatím pouze na oblast bikin a podpaží. Docela mně odrazovalo si ho koupit jelikož jsem blondýna, ale chloupky mám tmavé a musím říct, že vidím viditelný rozdíl. Chloupků je míň a na některých místech vůbec nerostou. Zatím jsem fakt velice spokojena. Četla jsem hodně recenzí předtím než jsem si ho koupila a udělala jsem dobře. Jsem zvědavá jak budu pokračovat dál ;) Po prvním použití nebyly žádné změny, tak jsem se bála, že zbytečná investice, ale nic není hned. První výsledky se dostavili až po 3 týdnech, tedy jsem ho použila 3krát. (1krát v týdnu vždy po holení)

Ověřený zákazník Digital24.cz

Přidáno: 1. září 2016

Zakoupeno v Digital24.cz

• efektivnost
  • cena, trochu nepohodlné používání

zatím jediné co mi pomohlo. Doporučuji. Jenom jsem čekala aplikace bude trošku jednodušší a rychlejší..