Recenze BRAUN Silk-Expert IPL BD 5008

Přidáno: včera, 15:24

Věřím značce

Přidáno: 24. ledna 2018

Zakoupeno v Holime.cz

Produkt jsem vybrala podle recenze dTestu, kde byl nejlepší podle účinnosti, ale řadil se ke dražším přístrojům. Epilátor na mé pokožce a ochlupení opravdu funguje, po třetím použití ochlupení na lýtkách a tříslech výrazně ubylo, v podpaží efekt tak dobrý není. Je potřeba systematicky ošetřit celou plochu, což je třeba v případě lýtek problém, ale to platí pro všechny přístroje tohoto typu. Nevýhodou je mírná bolestivost, štípnutí, při záblesku, která se ale dá v pohodě vydržet. V balení byl zdarma čisticí kartáček na obličej, který jsem ještě nepoužila.

Přidáno: 4. ledna 2018

Zakoupeno v Holime.cz

Mám spíše světlou kůži a tmavé chloupky. Přístroj používám na podpaží, klín a nohy (od kolen dolů). Na nohou už mi chloupky rostou minimálně, úbytek je 80 - 90 %. V oblasti klínu je úbytek asi 50 %, nejmenší úbytek je vidět v podpaží, kde je asi 30 %. Přístroj jsem použila zatím 4 x, nejprve se čtrnáctidenními rozestupy, potom s měsíčními. Přístroj má 3 intenzity záblesků, poprvé jsem použila nejmenší, podruhé střední intenzitu a 2 poslední aplikace byly při nejvyšší intenzitě.
Výsledky jsou viditelné, jsem spokojená.
Přístroj funguje zapnutý do zásuvky kabelem, nenabíjí se.

Přidáno: 23. listopadu 2017

Zakoupeno v Holime.cz

• mám zatím krátkou dobu

Nabíjení strojku: Do hodiny

Přidáno: 29. října 2017

(Upraveno 24. listopadu 2017)

Zakoupeno v Holime.cz

Produkt je perfektní, zkusila jsem jej již 3x a můžu říci, že chloupky postupně mizí a neobnovují se. Dobře se s ním pracuje a je cenově nejpříznivější na celém trhu.

Přidáno: 21. srpna 2017

• Bezbolestnost

Přidáno: 25. dubna 2017

• relativně účinný
  • snadné použití
  • ve srovnání s vytrháváním chloupků epilátorem bezbolestná metoda (jen v tříslech to trochu štípe).
  • Vyšší pořizovací cena

Po mnohaletém boji s nežádoucím ochlupením jsem se rozhodla si na základě výsledků dTestu pořídit IPL epilátor Braun. Byla jsem už zoufalá - holení na každodenním pořádku anebo velmi bolestivá epilace jednou za týden a stejně jsem neměla uspokojivě hladké nohy (a to nejsem až tak náročná). Po dlouhé úvaze jsem se rozhodla investovat. Chloupky mám tmavé a kůži světlou, což se zdálo jako dobrý základ pro úspěšné odstraňování ochlupení pomocí IPL technologie. Dle návodu by se člověk měl laserovat každý týden po dobu 6ti týdnů. Já jsem flákač a od února jsem se laserovala asi 3krát nebo 4krát. A výsledek? Už po prvním použití byla vidět holá místa, na kterých chloupky nerostou a nyní po těch čtyřech aplikacích je míst mnohem více (třeba na nohou) a chloupky rostou podle mého názoru i pomaleji. IPL aplikuji na obličej (chloupky nad horním rtem), podpaží a ruce, třísla a intimní partie (zde je jediné místo, kde je laser trochu nepříjemný) a hlavně nohy. Velkou výhodu vidím v tom, že se člověk může normálně holit - není potřeba, aby chloupky byly narostlé, naopak! Před laserováním je nutné se dohladka oholit. Co se týká samotného laserování - první dvě prováděl přítel a pak už jsem to zkusila sama. Laserování jsem prováděla večer v posteli u televize. Záblesky jsou celkem výrazné a nejsem si jistá, jak je to zdravé pro oči. Bohužel nikde není zmíněna případná ochrana zraku a ani dTest nebyl schopen odpovědět, jak zrak chránit. Přístroj se nenabíjí - připojí se do zásuvky, kabel je dlouhý tak akorát. Tuto technologii doporučuji všem ženám, které trápí tmavé chloupky. Musím říct, že po mnoha letech se mi trochu ulevilo :)

Přidáno: 6. února 2017

Zakoupeno v Holime.cz

• Přístroj dobře padne do ruky.
  • Při aplikaci jen mírné štípnutí na určitých místech
  • Přístroj používám cca měsíc (1 x týdně) , takže použito 4x a žádné velké výsledky nevidím. Možná jen , že chloupky rostou někde jemnější.

Zakoupila jsem díky recenzím .
Věřím, že nějaké výsledky se časem ještě dostaví.