Philips BRE605/00

Osvětlení

• , zakoupeno v www.kupsitolevne.cz

• vytrhávání keramickými disky - skoro opravdu bezbolestné
    • ergonomický tvar do ruky
    • světýlko (to není příjemná novinka, ale nutnost po zvyku od konkurence)
    • nejlevnější balení bez zbytečných nástavců
    • prohnutá epilační hlava kopíruje tvar nohy
    • zapíná se rovnou na rychlejší rychlost (kdo by používal pomalejší)
    • nemá tak uječený zvuk jako Braun 7, ale spíš bručí jak čmelák ;-)
    • menší začervenání kůže bezprostředně po epilaci
    • provoz pouze na baterii - důkladná epilace se za tu dobu nedá stihnout a kapacita baterie časem klesá
    • neporadí si dobře s delšími chloupky než 2-3 mm (= je na to potřeba tolik času, že budete 4x nabíjet)
    • nemá kryt - chloupky (a i dost šupinek kůže, dělá peeling i bez speciálních nástavců) vypadávají rovnou na zem
    • nemá kryt = nejde vyčistit důkladně i pod pinzetami
    • prohnutá epilační hlava znesnadňuje epilaci kolem kolen, bikin a v podpaží
    • že to nebolí je někdy i nevýhoda, protože jsem byla zvyklá, že jsem cítila kde to ještě tahá a musím holit víckrát

Vzhledem k tomu, že všichni hlavní výrobci už nabízí jen modely typy Wet&Dry takže epilátory nejdou zapnout během zapojení do sítě tak jsem zvažovala kromě obvyklého Braunu (s kterým mám zkušenost, že doba provozu po nabití je iluzorní a kapacita baterie se časem zmenšuje a tento epilátor mi nakonec umřel, naštestí během záruky a druhému síťovému se pokazila epilační hlava po sedmi letech služby) i Panasonic, ale nakonec jsem zvolila Philips kvůli inovativním keramickým diskům.

Jestli si některé recenzentky myslí, že existuje naprosto bezbolestná epilace nebo že budou mít hladké nohy (pokud máte rande je dobré to ještě přejet žiletkou) a všechny chloupky zmizí po jednom přejetí epilátorem :-D a že jim nabitý strojek vydrží na tři použití (leda když jsou to nedůslední jedinci, kterým stačí odfláknutý výsledek a ne precizní práce) tak nemůžou kritizovat výrobek, ale mají nereálná očekávání.

Možnost používání pod vodou je mi k ničemu, zkusila jsem to jednou před deseti lety a logicky aby se chloupky vytrhly tak musí trčet a ne ležet na kůži.

Ale zkušenosti konkrétního uživatele jsou u tohoto výrobku docela nepřenosné, protože každá máme jiné chloupky, kůži, záhyby, velikost plochy k epilaci, práh bolesti, nároky atd. :-)

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Měla jsem už starší model phillips a byla jsem spokojená, zdá se, že tento depilátor je stejně dobrý

Barva
Bílá + modrá
Osvětlení

Snažší manipulace s epilátorem než dřív

Přesnější pohyb a lepší manipulaci s epilátorem zajišťuje inovativní tvar rukojeti do písmena S. Epilátor díky němu lépe udržíte a snadno s ním dosáhnete i do takových míst na těle jako je zadní strana lýtek nebo oblast pod kolenem.

Lepší zachycení všech chloupků

Pro zachycení i těch nejkratších chloupků Philips vyvinul speciální keramický materiál pro pinzety. Ten je mírně hrubý, proto ani velmi jemné chloupky z uchycení pinzety nevyklouznou. Přesto ale pinzety poskytují opravdu jemnou epilaci.

Odstraňte více chloupků jedním tahem

Pinzety sice lépe zachytí chloupky díky speciální materiálu, ale rozmístění pinzet Philips zanechal tak, jak tomu je i u ostatních epilátorů. Jedním tahem odstraníte více chloupků, protože tento jedinečný systém nadzvedává chloupky přímo k pinzetám.

Ještě rychlejší epilace

Dosáhněte hladké pokožky na delší dobu ještě rychleji. Epilační hlava epilátoru Philips BRE650 je širší než dřív, a proto jedním tahem odstraníte chloupky z větší plochy pokožky. Vybrat si můžete ze dvou rychlostí epilace, která vám bude více vyhovovat.

Nepřehlédněte žádný chloupek

Pro lepší kontrolu nad epilací je epilátor vybaven světlem přímo pod epilační hlavou. Pokožka je osvětlená pod ideálním úhlem, aby bylo lépe vidět, která místa jsou již epilována a která ne.

Použití na sucho i ve sprše

Je jedno, jestli raději používáte epilátor na sucho, nebo upřednostňujete použití ve sprše. S Philips BRE650 máte obojí a záleží jen na vás, kterou variantu si vyberete. Díky voděodolnosti též epilátor snadno po každém použití vyčistíte.

Pohodlné použití bez napájecího kabelu

Už nemusíte myslet na to, abyste s sebou všude museli mít nabíječku. Epilátor z bezpečnostních důvodu lze používat pouze bez připojeného kabelu. Již po hodinu a půl dlouhém nabíjení si můžete užívat až 40 minut epilace.

• , zakoupeno v www.kupsitolevne.cz

• vytrhávání keramickými disky - skoro opravdu bezbolestné
    • ergonomický tvar do ruky
    • světýlko (to není příjemná novinka, ale nutnost po zvyku od konkurence)
    • nejlevnější balení bez zbytečných nástavců
    • prohnutá epilační hlava kopíruje tvar nohy
    • zapíná se rovnou na rychlejší rychlost (kdo by používal pomalejší)
    • nemá tak uječený zvuk jako Braun 7, ale spíš bručí jak čmelák ;-)
    • menší začervenání kůže bezprostředně po epilaci
    • nemá kryt = nejde vyčistit důkladně i pod pinzetami
    • prohnutá epilační hlava znesnadňuje epilaci kolem kolen, bikin a v podpaží

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Použití bez kabelu
    • Světlo
    • Použití ve sprše

S tímto výrobkem jsem velmi spokojena.Díky osvětlení nepřehlédnu žádný chloupek.Oproti jiným epilátorům mi přijde vytrhávání méně bolestivé a pokožka lépe reaguje.
    Sice některá místa musím přejet dvakrát,ale i tak je to časově méně náročné.
    Baterie vydrží dlouho,takže po plném nabití se člověk nemusí bát,že se v polovině epilace vybije.
    Hodně oceňuji požití ve sprše a také se nemusím obtěžovat s přívodním kabelem.
    Také dobře padne do ruky a jednoduše se ovládá.