Philips HP 6402

Osvětlení
Výkyvná hlava
Typ
klasické

Hladké nohy po dlouhou dobu

Efektivní epilační systém vytahuje chloupky i s kořínky

Mimořádně rychlé nastavení pro tenké chloupky a těžko přístupné oblasti

Účinný kryt pro nejefektivnější odstraňování chloupků

Pohodlná manipulace

Ergonomická rukojeť pro pohodlnou manipulaci

Lepší hygiena a snazší čištění

Omyvatelná epilační hlava pro lepší hygienu a snazší čištění

Účinný kryt

Účinný kryt nastavuje epilátor do optimální polohy, čímž umožňuje nejúčinnější odstraňování chloupků

Efektivní epilační systém

Účinný epilační systém vytahuje chloupky i s kořínky a zanechává pokožku hebkou a bez strniště po celé týdny.

Dva rychlostní stupně

Mimořádně rychlé nastavení pro tenké chloupky a těžko přístupné oblasti.

Funkce

• , zakoupeno v KASA.cz

...

• nízká váha
    • vzhled
    • nástavec je podle mně k ničemu, je to s ním jen horší
    • hlučnost
    • nutnost zapojení do zásuvky
    • nechává chloupky
    • epilace trvá dlouho
    • bolestivost (nemám porovnání s jiným)

Nemůžu porovnávat s jinými epilátory, tohle je jediný, co jsem zkoušela. Koupila jsem si ho kvůli ceně a druhotně kvůli vzhledu. Jsem s ním docela spokojená, ale je fakt, že když už člověk přetrpí tu bolest, tak by mohl brát chloupky všechny. Je potřeba mnohokrát přejet a stejně nějaký ten chloupek nechá a musí se pak hledat a pinzetou odstraňovat zbytky, nebo prostě přeholit. Je škoda, že jsou tu povětšinou recenze uživatelů, kteří tento přístroj používají jen krátce, ráda bych nějaká porovnání s jinými strojky, hlavně co se týče rychlosti a kvality epilace. Nic víc totiž nepotřebuju, žádné nástavce, ale kvalitnější epilaci. Ale tento mi zatím stačí, myslím, že na první pokusy dražší nemá cenu kupovat a i na ty další zatím stačí.

• , zakoupeno v ELMAXSHOP.CZ

• Značka
    • Vzhled
    • Nástaveček
    • dobré pro začátečníka
    • nechává chloupky ( i po několika přejetích) - zdlouhavá epilace
    • hlučnost (asi jako fén na vlasy)

Příznivá cena, výrobek je vhodný pro nováčka, který chce nejdříve vyzkoušet, zda bolest při epilaci bude snesitelná. Bohužel s lepším nemám zkušenosti, ale příští koupě bude směřovat na něco preciznějšího a s nástavci pro jiná místa než jen nohy. ( já jsem použila i na ruce). Bolest při epilaci je, ale dá se vydržet. Kdysi jsem zkoušela starší model, ale kvuli bolesti jsem to nezvládla.

• , zakoupeno v Korunka.cz

Jsem úplně spokojená, přesně to jsem potřebovala.

• , zakoupeno v K24.cz

• Jsem spokojena, věděla jsem do čeho jdu, měla jsem už starší model.

Výsledek kladný.

• hezký design
    • nevytrhává všechny chloupky
    • nutné přejíždět pokožku několikrát

Vybrala jsem si ho pro cenu a vcelku dobré recenze.
    Jde o můj první epilátor, takže nemám srovnání.
    Sice epilace trvá déle kvůli nutnosti přejíždět po kůži několikrát, ale jinak jsem vcelku spokojená.

• , zakoupeno v Televiznistolky.com

• Hezky design, maly, sikovny, dobra cena
    • Nohy a jine partie uplne hladke rozhodne nemam, tenke chloupky strojek moc nebere. Nastavec take nepouzivam.Nechala jsem se zlakat recenzi, kde bylo uvedeno, ze je strojek schopny pobrat i tenke kratsi chloupky. Bohuzel mam opacnou zkusenost

Prumer