Philips HP 6509

Typ
klasické

• , zakoupeno v ELMAXSHOP.CZ

• Rychla a nenarocna funkce vytrhavani
    • Nelze pouzivat "namokro"
    • Nedostatecne hladke holeni
    • Prilis hlasity provoz

Perfektni volba v pripade, ze hlavni duvod koupe je vytrhavani a holeni spis jako nouzovka

• , zakoupeno v Elektro-partner.cz

bílá s fialovou
Osvětlení
Typ
klasické

Pusťte se do epilace s tímto novým systémem Philips a odstraňujte krátké chloupky u kořínků, takže vaše pokožka bude hedvábně hladká ne dny, ale po celé týdny. Dodává se s jedinečnou sadou nástavců pro začínající uživatele, které vám pomohou dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Nástavec pro nadzvedávání chloupků s masážním prvkem

Mimořádně hladké epilace dosáhnete proto, že nadzvedává dokonce i ty nejkratší chloupky a uvolňuje pokožku, takže epilace je zároveň mnohem jemnější.

Holicí hlava se hřebenem pro holení a zastřihování citlivých oblastí

Nástavec na holicí hlavě dokonale sleduje obrysy linie třísel nebo podpaží a umožňuje tak přesné a hladké oholení. Je dodáván s přídavným hřebenem, který slouží k odstranění delších chloupků před epilací nebo holením oblasti třísel.

Ergonomická rukojeť pro pohodlnou manipulaci

Ergonomická rukojeť pro pohodlnou manipulaci

Nastavení mimořádné rychlosti pro citlivější oblasti

Dva rychlostní stupně pro použití v citlivějších oblastech

Technické údaje

Čisticí kartáč

Záruční doba: 24 měsíců

• , zakoupeno v ELMAXSHOP.CZ

• Rychla a nenarocna funkce vytrhavani
    • Nelze pouzivat "namokro"
    • Nedostatecne hladke holeni

hodnocení lze vykonat po určité době využívání zboží

• Epilace i holení
    • Dlouhá šňůra napájení
    • Zbytečně hlučný

Dlouho jsem hledala na internetu a nemohla jsem si vybrat, než jsem narazila na tento philips. Koupila jsem ho, protože splňuje nároky každé ženy za celkem příznivou cenu. Výborné nástavce, buď na epilaci nebo na holení. Je jisté, že epilace není úplně bez bolesti, takže tento epilátor mi vyhovuje po všech stránkách.

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• epilace je mnohem méně bolestivá než u staršího typu strojku
    • po holení i epilaci nezůstávají červené puntíky na kůži :-)
    • skvělá je kombinace výměnné hlavy, to doporučuji
  • , zakoupeno v ElektroCR.cz

• odpovídá ceně,žádný zázrak ale svou funkci plní.
    • dost hlučný,

Myslím že strojky za dva tisíce a podobně jsou zbytečný tenhle bohatě vystačí holí pěkně

• , zakoupeno v GSMTelefony.cz

• Provoz ze sítě
    • Velmi rychlý
    • Obsahuje holicí i epilační hlavu
    • Skvělá cena
    • Vůbec nic. Snad jen ta přívodová šňůra je taková nevzhledná a působí pofidérně (jak vyrobená před 20 lety)

Jsem absolutně spokojena. Je to můj první epilátor a jen o pár stovek dražší, než obyč. holicí strojek. Uvažujete-li o tom, zda byste byly schopny si nohy pravidelně epilovat či ne, vyplatí se.
    (U kamarádky jsem epliátor (jinou značku) zkoušela a nebyla jsem si tak jistá, že by se mi do toho chtělo. Ale člověk zjistí až v klidu doma, zda je to pro něj z dlouhodobého hlediska reálné, či nikoliv. Vždy ho nakonec můžete používat jen s holicí hlavou. Jak říkám: za tu cenu...)