Philips HP 6522

• malá šikovná lehká nabíječka, dobře přenosná
    • přidán např. kartáček na čištění a jemný kartáč na peeling
    • šikovné příslušenství pro holení např. podpaží na způsob žiletky
    • podrobný návod je potřeba stáhnout na internetu
    • někomu nemusí vyhovovat, že epilátor vydrží bez nabití holit po dobu 30 minut a nabíjení epilátoru trvá cca hodinu

Opravdu skvělý strojek, který předčil moje očekávání, jsem z něj nadšená. Ze tří vyzkoušených epilátorů je tento nejlepší, jaký jsem měla. Práce se ním je bezproblémová, trhání chloupků nebolí (mě vůbec, někdo může být citlivější). Je velmi jemný k pokožce, má perfektně přizpůsobenou hlavici, která pohodlně a dobře oholí i záhyby kolem kloubů, oholím s ním i ty nejkratší a jemné chloupky, pokožka je nádherně hladká a téměř nepodrážděná (mám citlivou kůži a na epilaci s tímto strojkem reaguje skvěle). Jsem spokojená i s příslušenstvím, nic mi k tomu nechybí. Vyhovuje mi i vyměnitelná hlavice, můžu použít epilátor jako strojek, který holí jako žiletka, takže pro podpaží na cesty s sebou žiletku nepotřebuji. Pro přenášení je skvělé i to, že nabíječka je lehoučká a malá. Koupila jsem epilátor na doporučení a udělala jsem dobře.

• , zakoupeno v Expert.cz

• bezdrátové použití
    • voděodolnost
    • příslušenství
    • epilace není příliš bolestná (především po delším užívání)
    • hezký desing
    • vytkla bych trochu horší kvalitu epilace ve vodě

Epilátor mám krátce (můj druhý), ale jsem s ním spokojená.
    Dobře se s ním pracuje.
    Hlučnost je přiměřená.
    Epilace je celkem kvalitní, jen ještě nemohu posoudit jak dlouho oholení vydrží.
    Produkt je kvalitní, ale myslím, že by mohl být o pár stovek levnější.

Barva
Systém nadzvedávání chloupků
Doba nabíjení
1 hod
Masážní systém

Uživetje si dotyk saténu se systémem Skin Care.

Epilátor Philips SatinSoft se sytémem Skin Care chrání pokožku před taháním a zaručuje maximální hygienu. Mokrá a suchá epilace zaručuje pohodlné použivání při sprchování. Součástí balení je i holící hlava s hřebenem pro zastřihování.

Překrásná pokožka

Pokročilá technologie: Hypoalergenní kotouče s ionty stříbra
Peelingový kartáček odhalí ještě zářivější pokožku.
Masážní nástavec

Hladká pokožka

Jemné pinzetové kotouče odstraňují chloupky, aniž by tahaly pokožku

Pohodlná epilace

Pro mokré a suché použití ve sprše i mimo ni
Zvolte si správnou rychlost podle vlastních potřeb
Plně omyvatelná epilační hlava pro optimální hygienu

Řešení pro citlivé partie

Hlava dokonale kopíruje obrys těla pro hladkou epilaci
Nástavec pro citlivé partie a jemnou pokožku

FUNKCE

Peelingový kartáček odhalí ještě zářivější pokožku.

Jedinečný design společnosti Philips, který zahrnuje hypoalergenní štětinky pro zajištění optimální hygieny. Dokonale padne do ruky, takže se s ním za všech okolností dobře manipuluje, a lze jej používat pro mokrý i suchý provoz.

Masážní nástavec

Jemný vibrační masážní nástavec stimuluje a uklidňuje pokožku a vede k příjemné epilaci.

Pro mokré a suché použití ve sprše i mimo ni.

Dva rychlostní stupně

Zvolte si správnou rychlost podle vlastních potřeb. Rychlost 1 pro zvlášť jemnou epilaci a rychlost 2 pro zvlášť efektivní epilaci.

Hlava dokonale kopíruje obrys těla pro hladkou epilaci

Nástavec na holicí hlavě dokonale sleduje obrysy linie třísel nebo podpaží a umožňuje tak přesné a hladké oholení. Je dodáván s přídavným hřebenem, který slouží k odstranění delších chloupků před epilací nebo holením oblasti třísel.

Nástavec pro citlivé partie a jemnou pokožku

Určen zejména pro citlivější pokožku, umožňuje jemnou epilaci v citlivějších oblastech.

Plně omyvatelná epilační hlava pro optimální hygienu

Pro optimální hygienu sejměte hlavu a omyjte ji pod tekoucí vodou.

Pokročilá technologie: Hypoalergenní kotouče s ionty stříbra

• , zakoupeno v Expert.cz

• bezdrátové použití
    • voděodolnost
    • příslušenství
    • epilace není příliš bolestná (především po delším užívání)
    • hezký desing
    • vytkla bych trochu horší kvalitu epilace ve vodě

Epilátor mám krátce (můj druhý), ale jsem s ním spokojená.
    Dobře se s ním pracuje.
    Hlučnost je přiměřená.
    Produkt je kvalitní, ale myslím, že by mohl být o pár stovek levnější.

• , zakoupeno v Electro World

• vybavení
    • mokré holení
    • aku provoz

Koupeno jako vánoční dárek pro přítelkyni. Po prvním použití je spokojená. Takže je asi vše OK :-)

• , zakoupeno v OKAY.cz

ok

• , zakoupeno v Electro World

• lepší než 8 let starý přístrojek, možnost šetrnějšího použití ve vodě
    • čekala jsem rychlejší epilaci

Za cenu dobrý, čekala jsem ale lepší efektivitu

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Je rychle nabity.
    • Snadno se udržuje.
    • Návod není dostatečný. Chvilku mi trvalo zjistit nač jednotlivé dílky jsou.
    • Nechci holit citlivá místa, ale epilovat, proto jsem druhý nástavec zatím nepoužila
    • Je škoda, že se nedá epilovat i když je epilátor připojený. I když chápu, že to je kvůli bezpečnosti.

Zatím mám produkt krátce, ale je rychlí i když jsem doufala že to bude 2 rychlosti. A ty jaksi při používání jsem nepostřehla. Ve sprše jsem ho zatím nepoužila, tak ještě uvidím. Holí se s ním i dcera a zvládá to. Je to můj první epilátor. Nemám s čím srovnávat. Takže jej hodnotím jako produkt uspokojiví.