Philips HP 6574

Masážní systém

• byl to dárek přítelkyni

nevím

• , zakoupeno v Alza.cz

• široká hlava opravdu i když má ve výsledku mín pinzet nez braun bere rychle, dobře svítí, druhý strojek na baterky se hodí na cesty, oproti braunu nelezou tolik chloupky dovnitř
    • trochu větší hlučnost, jako slibované všechny chloupky to na první jízdu nevezme, ale to nedělá asi žádný strojek

ve srovnání s braunem mínus jen to že nejde ve sprše, jinak můžu doporučit, minulý braun mě totiz sklamal a to byl daleko dražší

• , zakoupeno v OKAY.cz

Doba provozu cca
60 min
Systém nadzvedávání chloupků
Masážní systém

Ukažte dokonalost své pokožky se systémem Skin Perfect.

Tento epilátor Philips SatinPerfect se sytémem SkinPerfect odstraňuje dokonce i jemné, krátké chloupky a současně chrání pokožku. Součástí balení je přesný epilátor, který jemně odstraňuje chloupky v citlivých oblastech, a také holící hlava s hřebenem pro zastřihování.

Překrásná pokožka

Pokročilá technologie: Hypoalergenní kotouče s ionty stříbra

Pohodlná epilace

Omyvatelná epilační hlava pro optimální hygienu
Světlo Opti-light odhalí i ty nejjemnější chloupky

Hladká pokožka

Masážní nástavec pro aktivní nadzvedávání chloupků odstraňuje ležící chloupky
Tvarované keramické disky odstraňují i ty nejjemnější krátké chloupky
Jemné pinzetové kotouče odstraňují chloupky, aniž by tahaly pokožku
Široká hlava pro optimální odstranění chloupků jedním tahem
Masážní nástavec

Řešení pro citlivé partie

Bezdrátový miniepilátor pro přesné detaily
Hlava dokonale kopíruje obrys těla pro hladkou epilaci

FUNKCE

Masážní nástavec pro aktivní nadzvedávání chloupků odstraňuje jemné ležící chloupky a uklidňuje pokožku.

Tvarované keramické disky odstraňují i ty nejjemnější krátké chloupky.

Bezdrátový miniepilátor pro přesné detaily

Skvělá řešení pro skvělé části těla. Malý, jemný a přesný epilátor je ideální pro citlivé oblasti a pro cestování.

Omyvatelná epilační hlava pro optimální hygienu

Pro optimální hygienu sejměte hlavu a omyjte ji pod tekoucí vodou.

Široká hlava pro optimální odstranění chloupků jedním tahem

Mimořádně široká epilační hlava pro optimální odstranění chloupků jedním tahem zajistí dlouhotrvající výsledky v podobě dokonale hladké pokožky během několika minut.

Masážní nástavec

Jemný vibrační masážní nástavec stimuluje a uklidňuje pokožku a vede k příjemné epilaci.

Světlo Opti-light odhalí i ty nejjemnější chloupky

S vestavěným světlem Opti-light lze odhalit i nejkratší a nejjemnější chloupky.

Holicí hlava se hřebenem

Hlava dokonale kopíruje obrys těla pro hladkou epilaci. Nástavec na holicí hlavě dokonale sleduje obrysy linie třísel nebo podpaží a umožňuje tak přesné a hladké oholení. Je dodáván s přídavným hřebenem, který slouží k odstranění delších chloupků před epilací nebo holením oblasti třísel.

Jemné pinzetové kotouče odstraňují chloupky, aniž by tahaly pokožku.

Pokročilá technologie: Hypoalergenní kotouče s ionty stříbra.

• byl to dárek přítelkyni

nevím

• , zakoupeno v OKAY.cz

vše OK

• , zakoupeno v Alza.cz

věřil jsem, že bude dobrej

• , zakoupeno v KASA.cz

• -spolehlivý
    • -splnil očekávání
    • -příliš oslňující světlo

-jsem spokojená, doufám, že dlouho vydrží a nebude nutná reklamace

• , zakoupeno v Alza.cz

Spokojenost s výrobkem i zasílací službou.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Znacka Philips prokazala sebe jak dlouhodobe kvalitni vyrobce.
    • Epilator je tichy,vykonny,ma hodne moznosti s hlediska variantu nastaveni.
    • pokud nic

Dobra hracka.
    Jedine,co napadlo a prekvapilo(a to az doma,po rozbaleni),to, ze vyrobeno v Rusku.
    Uvidime,jak dlouho vydrzi ten "v Rusku rozeny" stroj.

Spokojenost

• pěkný design
    • špatná depilace
    • světlo
    • "taštička"
    • hlučnost

Pro tento epilátor jsem se rozhodla na základě recenzí, ale bohužel po vyzkoušení jsem byla velice zklamaná. Oproti konkurenčnímu výrobku, který jsem měla několik let, musím říct, že tento stojek hodně chloupky přetrhává a o mnoho víc mi chloupky zarůstají. Světlo je spíše na škodu než by mi pomohlo. Koupila jsem si celou sadu i s výměnou hlavou na holení, kterou využívám na oblast bikin a z té jsem byla také zklamaná. Pokožku jsem měla podrážděnou a dělali se mi pupínky jako po holení žiletkou. Za cenu, kterou stojek stojí bych čekala lepší pouzdro, než úplně obyčejný sáček, který je ke strojku dodávaný. Je to jen můj názor a chápu, že někomu bude stojek vyhovovat, ale já po srovnání lituji této koupi.

(značka)

Dobry den, Sandro,
    dekujeme za Vase komentare a hodnoceni. Velice nas mrzi, ze nejste se zakoupenym vyrobkem spokojena.
    Jestlize je Vas epilator stale v zaruce, obratte se prosim s reklamaci na prodejce.
    S pozdravem,
    Philips Team

• , zakoupeno v Elektro-kuchyně.cz

Fajn epilátor, rychlé oholení, praktický druhý malý epilátor na baterky