Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Specifikace Philips Lumea Advanced IPL SC1995/00

Parametry Philips Lumea Advanced IPL SC1995/00

Popis produktu

Elegantní přístroj pro odstraňování chloupků na celém těle od krku dolů. Jedinečná technologie na bázi světla IPL působí na kořínky chloupků, odstraňuje je a zamezuje jejich opětovnému návratu. Proces je bezbolestný, šetrný k pokožce a nejsou třeba žádné další přípravky a gely. Pro správné a efektivní užívání je limitující pouze barva chloupků a barva pleti, která nesmí být příliš tmavá. Systém Philips Lumea efektivně odstraňuje chloupky barvy tmavé blond, hnědé a černé. K dispozici je pět nastavitelných stupňů světelné energie.

Profesionální úprava chloupků

Systém Philips Lumea využívá moderní technologii na bázi světla IPL (Intense Pulsed Light), která bezpečně a efektivně odstraňuje chloupky. S touto metodou se můžete setkat převážně v salónech krásy. Nyní i vy můžete mít doma svůj malý salón krásy.

Profesionální úprava chloupků
Neustále hladká pokožka

Neustále hladká pokožka

Jemné světelné záblesky působí na kořínky chloupků, odstraňují je a opakované používání zamezuje jejich novému vzniku. Philips Lumea za sebou zanechá dokonale hladkou pokožku.

Klinicky prokázán úbytek chloupků

Klinické studie prokázaly významné omezení výskytu chloupků již po čtyřech ošetřeních vždy s odstupem dvou týdnů. Pro dokonalou pokožku můžete proces opakovat dle potřeby, avšak doba mezi ošetřeními se může lišit na základě individuálního dorůstání chloupků.

Klinicky prokázán úbytek chloupků
Omezení v barvě pleti a chloupků

Omezení v barvě pleti a chloupků

Systém Philips Lumea není vhodný pro všechny barvy pleti a chloupků. Na nevhodné barvě kůže ztrácí svou efektivitu. Účinně odstraňuje chloupky barvy tmavé blond, hnědé a černé. Naopak tento systém na bázi světla není vhodný pro chloupky zrzavé, světle blond a bílé až šedivé chloupky. Výrobek není vhodný pro tmavou pokožku.

Využití po celém těle

Přístroj lze bez obav využívat na těle od krku dolů, včetně nohou, paží, oblasti bikin a břicha. Přístroj je jemný k pokožce a díky velkému ústí přístroje je aplikace procesu rychlá a pohodlná.

Využití po celém těle
5 stupňů světelné energie

5 stupňů světelné energie

K dispozici má pět nastavitelných stupňů světelné energie. Při správném používání je tato metoda odstraňování chloupků bezpečná, bezbolestná a citlivá k pokožce.

Ihned k použití

Systém Philips Lumea je ihned připraven k použití. Pro dokonale hladkou pokožku již nejsou třeba žádné gely ani náhradní lampy.

Ihned k použití

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Philips opravit
Barva bílá opravit
Vodotěsnost ne opravit
Typ epilátory opravit
Osvětlení ne opravit
IPL ? ano opravit

Technické parametry

Počet rychlostí ? 5 opravit
Systém napájení ? síťové opravit
Bezdrátové použití ne opravit
Masážní systém ne opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.