Philips Lumea Prestige IPL SC2009/00

Produkt roku 2016 - Top v kategorii

Společnost Philips přináší revoluci v péči o hladkou pokožku bez nevzhledných a nežádoucích chloupků. Funguje bezdrátově aplikací jemných světelných impulsů. Zabraňuje dorůstání chloupků jak na tváři, tak i na celém těle. Oceníte jistě i různé nástavce pro ošetření konkrétních partií. Při pravidelném používání vám dopřeje hedvábně hladkou pokožku každý den.

Bezpečné a inovativní

Philips Lumea je jedinečný přístroj, který využívá inovativní technologii IPL přizpůsobenou bezpečnému a efektivnímu užívání přímo u vás doma bez pomoci další osoby. Tento unikátní systém odstraňování chloupků partií celého těla, včetně obličeje a oblasti bikin, vznikl ve spolupráci s předními dermatology.

Barva
Doba nabíjení
1.67 hod
Masážní systém

• , zakoupeno v Electro World

• Nabito bylo asi za 1,5 hodiny, pohodlně se drží a aplikace je rychlá a hlavně účinná.
    • Nic.

Vřele doporučuji. Pro ty z nás, které chloupky (kdekoliv) rozčilují je to skvělý pomocník.

• , zakoupeno v Holime.cz

• Super přístroj,už při prvním použití je vidět změna.

• jednoduchý na obsluhu, účinný i na tvrdší chlupy

Masážní systém

Ocenění

Produkt roku 2016 - Top v kategorii

Hladká pokožka každý den

Jak funguje? Je to jednoduché. Jemné světelné záblesky působí na kořínky chloupků a postupně snižují množství chloupků, které vám na těle rostou. Při opakovaném používání tak vaše pokožka zůstane krásně hladká a jemná.
Hladká pokožka každý den

Jak prosté…

Dle prováděných studií budou výsledky viditelné již po pouhých čtyřech ošetřeních. Pro udržení perfektních výsledků se doporučuje ošetření opakovat dle individuální potřeby.
Jak prosté…

Široký záběr

Tento epilátor je vhodný pro širokou škálu typů pokožky a chloupků, avšak není vhodný pro každého. Účinný je především na černé, hnědé a tmavé blond chloupky. Stejně jako u profesionálních ošetření na této bázi se nedoporučuje u zrzavých, světle blond či šedivých/bílých chloupků. Vhodný také není pro velmi tmavou pokožku.
Široký záběr

I pro citlivé partie

Philips Lumea je perfektní také pro ošetření citlivých partií, jako jsou obličej (především horní ret a brada), podpaží, bikiny line, břicho i paže.
I pro citlivé partie

Rychlý a přesný

Díky velkému ústí přístroje (4 cm2) bude aplikace opravdu rychlá.
Rychlý a přesný

Speciální nástavce

Tento epilátor nabízí také speciální nástavce navržené pro konkrétní partie vašeho těla. K dispozici tak budete mít nástavec na obličej se světelným filtrem, který můžete použít na podpaží i jiná obtížně přístupná místa. Součástí balení je také nástavec na oblast bikin, kde bývají chloupky silnější a odolnější.
Speciální nástavce

Je bezdrátový

Philips Lumea se vám zavděčí jistě i snadnou manipulací, kterou nekomplikují zbytečné kabely. Je totiž bezdrátový a dopřeje vám tak více možností.
Je bezdrátový

Žádné skryté náklady

Už žádné náhradní díly, gely a peníze navíc. Tento přístroj je dodáván kompletní, tak, abyste jej mohli ihned začít plně využívat.
Žádné skryté náklady

Pět stupňů

Nastavte si přesně ten stupeň světelné energie, který vám bude vyhovovat. Na výběr budete mít pět různých stupňů světla pro různé energetické nastavení, přičemž každý z nich bude bezpečný a jemný k vaší pokožce.
Pět stupňů

Luxusní pouzdro

Tento zázračný epilátor je nejen úžasným pomocníkem, ale navíc i skvěle vypadá. Dodáván je totiž v luxusním pouzdře pro snadné skladování.
Luxusní pouzdro

Philips SC2009/00 Lumea Prestige
Systém Philips Lumea Prestige je nejefektivnější bezdrátové řešení IPL. Umí hotové zázraky, pokud jde o zabránění dorůstání chloupků na tváři i na těle. Pravidelně aplikované jemné světelné impulzy udrží hedvábně hladkou pokožku každý den.

Více informací najdete na webu Philips Lumea.

Vlastnosti

• Přizpůsobeno pro bezpečné a efektivní použití doma
  • Významné omezení růstu chloupků po pouhých čtyřech ošetřeních
  • Účinné na chloupcích barvy (přirozeně) tmavé blond, hnědé a černé
  • Není vhodné na velmi tmavou pokožku a na chloupky zrzavé, světle blond nebo bílé/šedivé

Účinné bez námahy

• Rychlá aplikace díky velkému nástavci přístroje
  • Nástavec na obličej pro bezpečné ošetření obličeje díky speciálnímu světelnému filtru
  • Nástavec pro specializované ošetření chloupků v oblasti bikin

Snadné použití

• Pohodlný provoz bez kabelu
  • Žádné výměnné díly, žádné skryté náklady
  • Pět nastavitelných stupňů světla pro různé energetické nastavení

Technické údaje

• Světelné spektrum: nástavec na tělo >570 nm, na oblast bikin >570 nm, na obličej >600 nm
  • Vysoce výkonná žárovka: Produkuje >250 000 záblesků
  • Proud světla (J/cm2): nástavec na tělo: 2,5–5,6, na oblast bikin: 2,9–6,5, na obličej: 2,6–5,9

Oblasti aplikace

• Oblast bikin: Paže, Nohy, Břicho, Bikiny, Podpažní jamky
  • Oblasti obličeje: Brada, Kotlety, Horní ret

Balení obsahuje

• Nabíječka pro více druhů napětí
  • Uživatelská příručka
  • Uskladnění: luxusní pouzdro
  • Příslušenství: čisticí hadřík

Bezpečnost a možnost nastavení

• Integrovaný UV filtr: Chrání pokožku před UV zářením
  • 5 nastavení světelné energie podle typu pokožky
  • Integrovaný bezpečnostní systém zabrání nechtěným zábleskům

Doba aplikace

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Electro World

• Nic.

• , zakoupeno v Holime.cz

• Super přístroj,už při prvním použití je vidět změna.
  • TOP Produkt kategorie v soutěži ProduktRoku 2016, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů...

Zobrazit celou recenzi na www.produktroku.cz

• FUNGUJE
    • snadné používání
    • nehlučné
    • bezbolestné (pokud je nastavena správná intenzita v závislosti s jemností pokožky)
    • baterie nevydrží na celé tělo (celé nohy, předloktí, podpaždí)

Přístroj jsem si koupila v 3/2016. Sice jsem byla skeptická, ale vzhledem k tomu, že jsem světlý typ s tmavými chloupky a opravdu s množstvím poctivé opičky :-D
    depilace strojkem probíhala 1x týdně, nohy vypadali vzhledem k velkému množství chloupků jako tělo červstvě oškubané slepice (spousta viditelných lůžek).
    po půl roce používání dle návodu jsem byla NAPROSTO NADŠENA. Chloupků minimum, depilace strojkem byla třeba jednou za 2-3 týdny.
    nyní po roce mohu s čistým svědomím říci, že strojek vytáhnu 1x do měsíce na 5a půl chlupu na ošetřovaných místech.
    konečně se v létě nestydím vzít kdykoliv kraťasy či sukni a nemusím tak často řešit, že mi zase něco dorůstá.
    Pořizovací náklad je sice vysoký, ale za ten výsledek NIKDY nebudu litovat této investice

• Naprostá spokojenost . Uz po prvním použití vidím výsledky . Dobra investice pro ty co si nechtějí holit každý den
    • Cena je vysoká ale nelituji

• jednoduchý na obsluhu, účinný i na tvrdší chlupy

v podstatě bezbolestné a dokonalé zbavení se chloupků

• opravdu to funguje
    • Častěji musím dobíjet. Prakticky při každém použití na celé tělo dle návodu (1krát za 2 týdny)

Zatím jsem použila 2 - 3 a již vidím pozitivní výsledky.
    Kompletní výsledek by měl být znát až po více aplikacích, ale zatím jsem spokojená.

• , zakoupeno v Holime.cz

• snadné a rychlé použití ale použila jsem ho zatím jen dvakrát

• - chloupky úplně mizí, některé rostou méně a jsou slabší
    • - nezarůstají jako po oholení žiletkou
    • - jednoduchost použití
    • - pohodlí domova a nemusím se nikam objednávat
    • - nefunguje na šedé chloupky, ale s tím jsem při koupi počítala

Tento výrobek jsem si přála k loňským Vánocům (používám ho tedy už skoro rok), i když cena se mi zdála dost vysoká. Dala jsem na pochvalné recenze, ale raději jsem nečekala žádný zázrak. Nelituji, cena odpovídá kvalitě. Je to ta nejúčinnější metoda, kterou jsem kdy použila. Výrobek dokonce předčil očekávání. S chloupky bojuji desítky let na různých místech těla. Někde se už vůbec nevyskytují. V podpaží už chloupky skoro nerostou, obličejové partie se také o hodně zlepšily, asi nejúpornější jsou chloupky v oblasti bikin. Ale přesto se už v létě nestydím svléknout do plavek. Aplikace nebolí. Jednoznačně doporučuji.

• jednoduché ovládání
    • vysoká cena

Mě funguje dobře, kamarádka blondýnka říká, že na ní nic moc. Ale ono to odpovídá té tabulce, co ukazuje, kdy Lumea zabírá a kdy ne. Takže pokud jste blondýnka s extrémně tmavým ochlupením, tak to jde hůř.