Remington EP 7030

• Nástavce
    • Hlučnější

Jsem spokojená cena odpovídá kvalitě. Má spoustu nástavců. Za mě super

• , zakoupeno v terdom

• Výhoda, že v balení je i holící hlava, na depilační hlavici si teprve zvykám, první moment byl bolestivý, ale věřím, že si zvyknu.
    • Je hlučný.

Nemá el. kabel při používání, je akumulátorový a mohu ho používat i ve sprše.

• vyměnitelné nástavce, dobrý výkon, je multifunkční

Systém napájení
akumulátorové
Doba provozu cca
40 min

Tento vysoce efektivní epilátor s použitím na sucho i na mokro odstraňuje chloupky již od délky 0,5 mm a má navíc i světlo pro lepší viditelnost každého chloupku. S inovativní technologií neklouzavých pinzet rychle odstraní chloupky i s kořínky pro dlouhodobé výsledky. Plovoucí hlava kopíruje křivky těla a perfektní tvar zakončení hlavy zajistí optimální úhel pro epilaci. K pohodlí přispívají masážní výstupky a aloe vera.  Výsledkem jsou 4 týdny bez chloupků!

Dokumenty

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Nástavce
    • Hlučnější

Jsem spokojená cena odpovídá kvalitě. Má spoustu nástavců. Za mě super

• Je hlučný.

Nemá el. kabel při používání, je akumulátorový a mohu ho používat i ve sprše.

• vyměnitelné nástavce, dobrý výkon, je multifunkční

spokojenost

• , zakoupeno v OKAY.cz

ok

• holení i depilace
    • za sucha i za mokra

• , zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

Super věcička, jsem s ní opravdu spokojená

• jsem velni spokojená

strojek je spolehlivý, mohl být trochu lehčí, jinak jsem spokojená

• , zakoupeno v terdom

• Epilace i mokre holeni super, zajimave doplneni o svetylko, snadna manipulace, lehka udrzba
    • Bezbolestne to opravdu nejde;-)

Super

• , zakoupeno v terdom

• mam zatim jenom chvili, ale oproti staremu holicimu strojku je uzasny
    • vyhoda je, ze ma jak epilacni hlavu, tak holici hlavu
    • nema kryt na hlavu

se znackou Remington jsem moc spokojena, mam uz treti vyrobek, je to skvely pomer kvalita-cena
    ocenuji, ze ma jak holici, tak depilacni nastavec, skoda, ze nema kryt na hlavu a tim padem se bojim, abych neposkordila holici brity

• Hezký design, výdrž baterie, holicí násada, zastřihovací násada
    • hlučnost,zastřihovací násada, epilátor zdaleka neveme všechny chloupky,

Jsem spokojená průměrně, je to můj první epilátor a po každém použití pak nacházím spoustu chloupků, takže nemůžu říct, že bere úpně všechno, chloupky už po prvním použití zarůstají a to používám tu rukavici, podruhé bych ho už asi nekoupila. Je dost hlučný, při používání ho slyší přes zeď sousedi :-/ Zastřihávací násada mi přijde k ničemu.