Remington IPL 6250

• levný
    • velmi se zahřívá, práce s ním je pomalá

vyhovující za tu cenu

• , zakoupeno v terdom

Přemýšlím o reklamaci z důvodu nefunkčnosti, ale ještě počkám, jestli třeba chloupky nepřestanou růst až po více použitích. Nyní jsem použila zhruba 8x a nevidím absolutně žádný rozdíl, pokud nějaký je, tak naprosto minimální. Používám pravidelně každý týden na nohy, podpaží a třísla. Pokaždé mi to zabere skoro půl hodiny, vše dělám poctivě. Za tu cenu se mi to zdá jako jeden velký podvod. Věřila jsem zdejším recenzím, ale teď už si jimi nejsem tak jistá.

Barva
IPL
Osvětlení
Na obličej

Epilátor Remington IPL6250 i-Light Essential

Nový a inovativní Epilátor Remington i-LIGHT ESSENTIAL IPL 6250 využívá optimální technologie k trvalému odstranění chloupků. Nyní navíc s trvalou žárovkou, která vydrží celou životnost přístroje. Díky velkému prostoru pro světelný tok bude nyní epilace ještě pohodlnější.

Epilátor Remington i-LIGHT ESSENTIAL využívá optimální technologie k trvalému odstranění chloupků.S tímto přístrojem lze nyní odstraňovat chloupky v pohodlí domova. Dosáhněte skvělých výsledků jako ze salonu. Epilátor je rychlý, jemný k pokožce a nabízí trvalé odstranění chloupků. Epilátor i-Light Essential nabízí trvalé odstranění chloupků. Lze používat ženami i muži pro oblasti pod krkem – včetně nohou, paží, podpaží, třísel, zad, hrudníku a ramen. i-LIGHT ESSENTIAL je stejně účinný na mužském i dámském těle. S touto technologií již můžete ošetřovat oblasti zad, ramen a hrudníku i u mužů.  S ergonomickým, elegantně bílým a stříbrným designem a pohodlnou rukojetí, je jemný k pokožce a jednoduchý k použití. Bezbolestná technologie rychlého světelného záblesku IPL, stejná technologie, jakou využívají profesionální salony, kliniky a dermatologové. i-Light Pro prémiový IPL systém Remington nabízí klinicky ověřený účinek v domácím odstraňování chloupků. Doporučený dermatology, je jemný k pokožce.

Zdokonalená technologie PROPULSE™

Pokročilá technologie PROPULSE™ pracuje na principu ohřívání vlasového folikulu, zaměřuje světelnou energii v kořenové části a zastavuje cyklus růstu. Světelná energie je absorbována a potlačuje růst omráčením folikulu.

O 50% větší pulzní okénko

O 50% větší pulzní okénko s ochranným UV filtrem: chrání pokožku, lehce se aplikuje na požadované oblasti. Vychutnejte si krásně hladkou pokožku!

Trvalá žárovka

Díky žárovce Infinity, zde nejsou žádné skryté náklady. Už nikdy nebudete muset vyměnit žárovku nebo zůstat bez přístroje Remington i-LIGHT PRESTIGE, který vám zajistí dokonale krásnou a hladkou pleť.

Senzor pleti

Nepoužívejte na přirozeně tmavou pokožku, mohli byste si způsobit popáleniny, puchýře a změny barvy pokožky.

Nepoužívejte na opálenou pokožku či na pokožku nedávno vystavenou slunečnímu záření, mohli byste si způsobit popáleniny či poranění.

Přístroj i-Light neúčinkuje na přirozeně bílé, šedé, blond či zrzavé chloupky na těle a obličeji

Pokud Vaše pokožka vyhovuje, senzor pleti zapípá. i-Light systém Remington i-LIGHT je rychlý, bezbolestný a vysoce efektivní. Používá převratnou technologii silného světelného paprsku – stejnou technologii odstraňování chloupků využívají profesionální salóny a kliniky – bezpečně odstraní chloupky pro nádherně hladkou pleť až na 12 týdnů. i–LIGHT přináší unikátní „multi-flash mode technologii”, díky níž představuje nejrychlejší metodu pro odstraňování chloupků.

Co je intenzivní pulzní světlo (IPL)

IPL (Intenzivní Pulzní Světlo) je technologie, která se používá celosvětově již více než 15 let. i-LIgHT využívá technologie rychlého světelného záblesku. Světelná energie je zaměřená na kořínky chloupků pod povrchem pokožky a tak zastaví jejich růst. Pulzní světlo zacílí tmavší zbarvení, takže nejlepší výsledky jsou vidět na tmavších chloupcích.

Jak i-LIGHT funguje

Nové i–LIGHT obsahuje příruční přístroj, který vyzařuje světelnou energii. Tato světelná energie je absorbována barevným pigmentem (melaninem) uvnitř folikuly chloupku pod pokožkou. Tato energie zmenšuje folikulu chloupku a potlačuje jeho růst. Zanechává pokožku hladkou až po dobu 3 měsíců.

Co od i-LIGHT očekávat

Naše studie ukázaly, že znatelné výsledky jsou patrné už po prvním použití, ačkoliv pro nejlepší výsledky je dobré opakovat proces, kdykoliv máte pocit, že chloupky začaly opět růst. Výsledky mohou být individuální. Obecně doporučujeme po prvním použití přístroje opakovat proces po 2–3 týdnech. Očekávaný výsledek se dostaví po 3 ošetřeních. Několik dní po prvním ošetření můžete zaznamenat, že chloupky začaly vypadávat. Některé chloupky narostou znovu, ale jemnější a světlejší. Po prvních ošetřeních je opětovný nárůst chloupků normálním jevem.

Jak pracuje IPL ošetření v porovnání s laserovým odstraňováním chloupků?

Hlavním technologickým rozdílem mezi těmito dvěma způsoby je, že laser využívá zaměřenou vlnovou délku světla, zatímco IPL používá plné spektrum spolu se speciálními filtry. Zjednodušeně, IPL využívá intenzivní pulzní světlo namísto laserových paprsků. IPL a laser fungují na podobném principu vysílání světla do folikul chloupků.

Mohu se krátce po ošetření opalovat?

Po ošetření i-LIGHT světlem vašeho IPL je pokožka citlivější. Proto je vhodné se několik dní po ošetření  vyhýbat přímému slunečnímu záření, stejně tak i jiným vlivům které by mohli pokožku podráždit.

Máte další dotazy? Neváhejte se kdykoli zeptat na našem emailu, případně telefonicky (viz kontakt). Rádi Vám poradíme.

Specifikace IPL6250

Infinity křemičitá trvalá žárovka

• RYCHLE: Trvalé výsledky po 3 ošetření
  • BEZPEČNĚ: Klinicky ověřeno, schváleno FDA, dermatology doporučeno
  • EFEKTIVNĚ: ProPulse™ technologie

Unisex - dámské i pánské tělo

Výsledky: Trvalé

Dokumenty

2zákazníci nedoporučují produkt

• Snadna manipulace
    • Prakticky kufrik v cene
    • Oproti jinym pristrojum nizka cena
    • Zatim jsem nenasla zadne.

Po trech pouzitich jsem uz zacala videt lysinky v podpazi, na nohach i trislech. Myslim, ze hodne zalezi na odstinu pleti a chloupku, u mne je kontrast vyrazny, takze mam nejspis celkem vyhodu. Na obliceji zatim vidim vetsi efekt nad hornim rtem. Zacinala jsem na nizsich stupnich intenzity a u posledni aplikace jsem uz krom podpazi mela vsude nastavenou petku a vydrzet se to v pohode dalo. Krom senzoru na odstin pleti, si jeste pristroj sam pipne pred bliknutim a pokud najedete na misto, kam byste nemeli, tak proste nesepne, coz kvituji s povdekem. Uvidime, jak to bude za par mesicu vypadat, ale zatim dobre.

• nízká cena
    • jednoduchá aplikace
    • neuvěřitelná bolest (i přes použití anestetika)
    • pouze krátkodobý účinek
    • i po více než deseti aplikacích na nejvyšší stupeň chlupy stále rostou

Již jsem zažil mnoho druhů bolesti, ale takovou ještě nikdy. Používám přístroj na záda a hrudník a i po mnoha aplikacích neplní dostatečně svůj účel.

• , zakoupeno v Holime.cz

• levný
    • velmi se zahřívá, práce s ním je pomalá

vyhovující za tu cenu

• jednoduché použitie
    • efektívny spôsob ako sa zbaviť chĺpkov

Prístroj som kúpila pre dcéru ako vianočný darček a chcela som ho osobne vyskúšať. Používala som ho 1x za týždeň 5 týždňov po sebe v podpazuší. Po poslednej epilácií prešli 2 týždne a nerastú už žiadne chĺpky. Neskôr som to skúsila aj na nohách. Aby som videla rozdiel, nohy som si holila obidve ale prístroj som použila iba na jednej nohe. Môžem potvrdiť viditeľný rozdiel. Aplikácia trochu štípe, na niektorých miestach viacej inde menej, ale ja som mala maximálny stupeň, takže ak je to nepríjemné dá sa to znížiť. Výrobca uvádza trvalý efekt, tak uvidím. Som veľmi spokojná a dúfam, že to rovnako dobre zaberie aj dcére.
    Prístroj je drahší, ale na trhu sú aj omnoho drahšie s rovnakým účinkom. Prístroj je vhodný hlavne pre mladé dievčatá, pretože dnes je taký trend, že neznesú chĺpky takmer nikde.

• , zakoupeno v terdom

• Remington IPL 6250 jsem použila celkem 6x na oblast třísel, podpaží, a nohou. Vždy jednou za týden a poslední ošetření jsem prováděla až za 14 dní, neboť růst chloupků se i výrazně zpomalil. Po těchto 6 použití mám 90 % chloupků úplně pryč a zatím nerostou a s každým použitím jich roste zatím méně. Podpaží mám už úplně hladké. Na třísla používám nižší stupeň nastavení, protože na stupeň 5 mě to dost štípe. S přístrojem jsem maximálně spokojená.
    • Čištění přístroje je velmi jednoduché, používám tzv. uchošťour nasáknutý lihovým čističem elektroniku. Občas se nějaký zapomenutý neoholený chloupek spálí a vytvoří černou skvrnu na hlavici, která se tímto jednoduše setře.

Cena je velmi přijatelná a odpovídá výkonu přístroje.