Remington WDF 4815C

Systém napájení
akumulátorové
Doba provozu cca
30 min

Získejte sexy hladkou pokožku s novým depilátorem Smooth & Silky. Má hypoalergenní pohyblivé čepele a přídavný hřebenový nástavec pro oblast bikin. Může být použitý na sucho i na mokro, takže jej můžete použít ve sprše i mimo ni.

Dokumenty

O žádné nevýhodě nevím

• , zakoupeno v Expert.cz

• kvalita

• , zakoupeno v OKAY.cz

• lehký, malý, skladný, dobře tvarovaná rukojeť, výborně holí

Za nízkou cenu nadstandartní výkon, průměrně hlučný, díky dvoum planžetám skvěle oholí hned na první přejetí, jsem maximálně spokojená. Dříve jsem měla značku Braun a mohu říci, že tento od firmy Remington je stejně kvalitní. Vlastním jej teprve chvíli - cca měsíc, přesto věřím, doufám, že mi dlouho vydrží.

• pořádně neholí, šíleně to tahá, zkrátka katastrofa a bolest

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• ...
    • ...

asi je to tím, že mám vadný kus, soudě dle ostatních recenzí, ale zatím teda zkušenost hrozná: jakoby na hlavici bylo někde něco ostrého navíc, takže sice se oholím v pohodě, ale okolo holeného místa mám totálně dorubanou kůži, jak kdybych se holila břitvou, tohle mi jiný planžetový strojek nedělal

(strojek je na baterie, nabíjení jsem tedy dala "pár minut", protože stačí vyměnit baterky:) )

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

doporučuji ostatním

• , zakoupeno v Alza.cz

Mohl by holit lépe

• , zakoupeno v Conrad

• Spolehlivost a praktyčnost. Cena na úrovni.

Cenově výhodné.Praktické a spolehlivé.

• široká hlavice --> rychlé holení
    • snadné čištění
    • nedráždí pokožku