Rowenta EP 2810 F0

Počet pinzet
Systém napájení
síťové

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Splňuje účel, ke kterému jsem produkt objednala.
    • Jsem s výrobkem spokojená.
    • Zatím nic.

Použila jsem produkt teprve jednou. Zatím jsem spokojená.
    Doporučuji produkt ostatním.

Počet pinzet
Systém napájení
síťové

EP2810F0 FLOWER LOVE

Šetrný a zároveň účinný epilátor s moderním romantickým designem.

Kompaktní epilátor s 24 pinzetami pro efektivní epilaci těch nejjemnějších a nejkratších chloupků od kořínků a masážními kuličkami pro zmírnění bolestivosti epilace. Součástí balení je praktický nástavec na epilaci obličeje.

PARAMETRY ROWENTA EP2810F0 FLOWER LOVE:

Hlavní přednosti: odnímatelná a omyvatelná hlava pro snadné čištění 24 epilačních pinzet tvaru Y - optimální rozmístění a tlak aktivní masážní kuličky redukují bolest v místě epilace 2 rychlosti nástavec na epilaci obličeje

Popis:

Odnímatelná a omyvatelná hlava pro snadné čištění, 24 epilačních pinzet tvaru Y – optimální rozmístění a tlak pro efektivní epilaci těch nejjemnějších a nejkratších chloupků od kořínků aktivní masážní kuličky redukují bolest v místě epilace kompaktní rozměry pro pohodlné uskladnění 2 rychlosti moderní design s důrazem na ženskost příslušenství: nástavec na obličej

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Splňuje účel, ke kterému jsem produkt objednala.
    • Jsem s výrobkem spokojená.
    • Zatím nic.

Použila jsem produkt teprve jednou. Zatím jsem spokojená.
    Doporučuji produkt ostatním.

• Super