Rowenta EP 9120D0

• - světlo
    • - depilační hlava
    • - dá se použít pod vodou
    • -

Vybrala jsem si tento výrobek protože nabízel totéž co konkurenční Braun za nižší cenu a jsem spokojená. Na pohled se mi také líbí víc než zmiňovaná kokurence- není tak hamatný, hezky sedí v ruce. Má sympaticky malý adaptér (oproti 15 let starému přístroji, který jsem měla předtím). Světlo se osvědčilo.

• , zakoupeno v ELESHOP

Doba provozu cca
40 min
Systém nadzvedávání chloupků
Masážní systém

Epilátor ROWENTA EP9120D3E Aquaperfect pro efektivní epilaci s ochranou pokožky.  Navíc má ve výbavě 2 nástavce pro citlivou epilaci podpaží a bikin a patentovaná MICRO-CONTACT technologie zaručuje 100% kontakt s pokožkou pro epilaci i nejkratších chloupků. S epilátorem Rowenta EP 9120 budete mít krásně hladké nožky

Více podrobností o ROWENTA EP9120D3E Aquaperfect naleznete ve specifikacích produktu.

• , zakoupeno v Expert.cz

• voděodolný
    • má spoustu nástavců
    • dlouho vydrží nabitý
    • lze zvolit rychlost
    • k tomu zdarma šikovná taštička
    • můžu sledovat stav baterie
    • chloupky začínají růst po 2 týdnech

Nejlepší co jsem kdy měla, jsem sní naprosto spokojená. Vůbec bych neměnila. Nejlepší výhodou je, že je voděodolný :-))

• , zakoupeno v ELESHOP

• DOBRÝ DESIGN, VODĚODOLNÝ, NA AKU
    • ---

DOBRÁ KOUPĚ

• , zakoupeno v CenynaDNO.cz

• použití pod vodou - opravdu sníží bolestivost, masážní kuličky, pěkně padne do ruky.
    • Při použití nástavce na citlivá místa, epilátor defakto neepiluje.