Rowenta EP 9300

Doba provozu cca
40 min
Masážní systém

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• výborné použití ve vodě, bála jsem se toho, vždy jsem se jen holila a na sucho si epilaci nedokážu představit
    • hlučnější ale to mě nevadí

zatím jsem epilovala pouze nohy, trvá to déle než holení ale předpokládám, že epilace nebude tak častá jako holení

Barva
Počet pinzet
Doba provozu cca
40 min
Masážní systém

Epilátor ROWENTA EP9300D0 s revoluční technologií WET&DRY pro bezbolestnou epilaci pod vodou - uvolňuje pokožku, otevírá póry: snadnější a jemnější odstranění chloupků, snižuje bolest. Patentovaná technologie Soft Sensation okamžitěpotlačuje bolest - unikátní vibrační systém znecitlivuje pokožku tím, že vyvíjí až 1 400 mikroimpulzů za sekundu, které působí hluboko v pokožce, a zablokují tak pocit bolesti. Epilátor EP9300D0 je vybaven také další patentovanou technologií Micro-Contact – pro přesnou a maximálně účinnou epilaci i těch nejkratších chloupků (od 0,5 mm). Oproti klasické epilaci tento jedinečný systém neustále detekuje tvar těla a nastavuje pinzety epilátoru do optimálního úhlu pro 100% kontakt s pokožkou.Efekt TENSOR – napíná pokožku pro jemnou epilaci bez tahání, a zabraňuje tak podráždění pokožky.

VYZKOUŠEJTE NYNÍ BEZ RIZIKA:   revoluční bezbolestná epilace pod vodou pro dokonale hladkou a jemnou pokožku 5 let výzkumu, 3 exkluzivní patenty 100% testováno na ženách citlivých na bolest patentovaná Soft Sensation technologie okamžitě potlačuje bolest unikátní vibrační systém znecitlivuje pokožku tím, že vyvíjí až 1400 mikro-impulzů za sekundu, které působí hluboko v pokožce a zablokují tak pocit bolesti wet & dry systém pro použití pod vodou uvolňuje pokožku a snižuje ještě více bolest patentovaná Micro-Contact technologie pro přesnou a maximálně účinnou epilaci i těch nejkratších chloupků (od 0,5mm) pro dokonalý a dlouhotrvající výsledek: oproti klasické epilaci tento jedinečný systém neustále detekuje tvar těla a nastavuje pinzety epilátoru do optimálního úhlu pro 100% kontakt s pokožkou a zajišťuje napnutí pokožky, aby byla epilace v každém okamžiku maximálně účinná bez ohledu na tvar epilované oblasti. Zajistí epilaci i těch nejjemnějších a nejkratších chloupků (0,5 mm) od kořínků

TENSOR efekt – napíná pokožku pro jemnou epilaci bez tahání a zabraňuje tak podráždění pokožky 24 masážních kuliček pro další snížení bolesti 24 vysoce přesných pinzet s patentovatou technologií umožňující odstranění i těch nejjemnějších a nejkratších chloupků od kořínků ochrana a respekt citlivé pokožky – dermatologicky testováno ergonomická výkyvná hlava intenzivní světlo pomáhá odhalit nejkratší chloupky bezšňůrové použití 40 minut (bezpečné použití pod vodou) výměnná a omyvatelná holicí hlava nástavec pro citlivou epilaci podpaží a bikin pouzdro na uložení čistící kartáček

• + použití pod vodou
    • + vibrace zabraňující bolesti
    • + světlo
    • - trošku hlučnější

Obrovská spokojenost. Byla jsem překvapená, že holení s tímto strojkem bolí skutečně méně.

Navíc ho můžu používat ve sprše, takže i to dost přispívá k tomu, že epilace není tak

bolestivá. Jako obrovské plus bych taky uvedla světlo, díky kterému vidím i ty nejmenší

chloupky. Vyhovuje mi i nástavec na oblast bikin a podpaždí. Určitě doporučuji.

• Epilace je daleko méně bolestivější
    • Lze použít ve sprše
    • Dvě rychlosti
    • Trochu hlasitější

Absolutní spokojenost! Můj původní epilátor byl také od Rowenty a vydržel mi několik let, proto jsem se rozhodla sáhnout opět po této značce. Zaujala mě možnost vzít si ho do vody a že má epilace údajně méně bolet. A opravdu to funguje. Vždycky jsem se nutila do holení, ale teď je to přesně naopak. Tento výrobek rozhodně doporučuji. Funguje velmi dobře.

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• hlučnější ale to mě nevadí