Rowenta EP9600

Na obličej

• , zakoupeno v Digital24.cz

• Opravdu funguje
  • , zakoupeno v Elektrochram

Po prvním použití těžko hodnotit, efekt má být po několikerém použití.

• Naprostá spokojenost

Barva
bílá/modrá
Na obličej

Ach ten nekonečný boj s neustále dorůstajícími chloupky. Jejich odstraňování rozhodně nepatří mezi oblíbené záliby žádné ženy, zároveň je však pocit z hebké pokožky k nezaplacení. Zbavíte se chloupků jednoduše žiletkou, ale téměř stejně rychle znovu narostou. Epilátor vás chloupků sice zbaví na delší dobu, stojí to však za tu bolest a námahu? Profesionální odstranění v salonu vyjde na poměrně vysokou sumu peněz a strávíte zde svůj cenný čas. Jestli si myslíte, že řešení bez ústupků a kompromisů neexistuje, pak vás z omylu vyvede IPL epilátor Rowenta EP9600F0.

Po prvním vyzkoušení se přesvědčíte doslova na vlastní kůži

Epilátor Rowenta EP9600F0 pracuje na principu pulsního světla, které zacílí růstové lůžko chloupku. Zde dochází k uvolnění chloupku a zároveň se zabrání opětovnému růstu chloupků díky narušení folikulu. Proud světla je aktivně řízen a díky zacílení paprsku je tato činnost velmi efektivní. Technologie Active Pulse je běžně používána v profesionálních salonech, ale díky epilátoru Rowenta ji můžete mít vždy při ruce v pohodlí vašeho domova. Bezbolestně tak budete mít důkaz perfektního oholení ihned po prvním vyzkoušení a budete se z výsledku moci radovat velmi dlouhou dobu.

Při odstraňování chloupků budete precizní

Patentovaný systém Pro Precision pohlídá, abyste při práci s epilátorem Rowenta EP9600F0 ošetřila opravdu všechna místa na své pokožce a zároveň nezasáhla stejné místo dvakrát. Máte tak jistotu rovnoměrného odstranění chloupků a současně hladké pokožky bez zbytečné zátěže. Zároveň tento systém šetří drahocenný čas i počet záblesků vytvářených epilátorem. Již po prvním použití je díky Pro Precision účinnost epilátoru vyšší o 28 %.

Zatočte s chloupky, a to pěkně rychle

Kromě přesného zacílení epilátoru Rowenta přímo na nemilované chloupky přispívá k bleskově rychlému odstranění chloupků i nízká prodleva mezi jednotlivými záblesky. Ta je pouhých 1,5-2,25 sekundy, takže při honbě za superhladkou pokožkou už vám nic nestojí v cestě. K rychlosti aplikace přispívá i velké aplikační okénko, které během jednoho světelného impulzu zasáhne plochu pokožky o velikosti 3 cm2. Za pouhé 3 minuty se zbavíte chloupků v podpaží, o poznání větší pokožku nohou zdoláte do 20 minut.

Dlouhotrvající lampy, co opravdu vydrží

Přístroj Rowenta EP9600F0 využívá vysoce kvalitní a spolehlivé křemíkové Quartz lampy, které vydrží 150 000 impulzů, a měli byste se obejít bez potřeby dokupovat lampu novou. Pokud ale epilátor například sdílíte s více členy vaší domácnosti, pak jistě oceníte možnost lampu po skončení její životnosti bez problému vyměnit. Nemusíte tedy pořizovat celý přístroj, tato výměna je mnohonásobně ekonomičtější.

Bezpečnost použití

Jistě po vašem epilátoru kromě maximální účinnosti požadujete téměř automaticky i bezpečnost použití. Účinnost strojku Rowenta EP9600F0 byla dermatologicky testována a samozřejmě potvrzena. O bezpečí vašich očí při práci s IPL epilátorem Rowenta se postará integrovaný UV filtr, který splňuje velmi přísná mezinárodní kritéria. Nechtěných záblesků se rovněž obávat nemusíte – jakmile epilátor není v přímém kontaktu s pokožkou, pak k žádnému světelnému impulzu vůbec nedojde.

• kompletní řešení pro dlouhotrvající dokonalou a bezbolestnou epilaci
  • mimořádně bezpečná a účinná epilace pomocí revoluční IPL technologie (intenzivní pulzní světlo)
  • dermatologicky potvrzená účinnost a bezpečnost
  • vysoce účinný díky unikátní patentované technologii ACTIVE PULSE pro viditelné a dlouhotrvající výsledky – technologie používaná v předních profesionálních salonech
  • klinicky prokázaná účinnost
  • aktivní proud dokonale řízeného intenzivního pulzního světla (5J/cm2) pro maximální účinek na chloupky a jejich rychlou a rozsáhlou redukci
  • 2x rychlejší použití*– prodleva mezi 2 záblesky pouze 1,5-2,25 s
  • O 25% kompaktnější * - rozměry pouze 13 x 16 cm (*oproti EP9870)
  • patentovaný systém Pro Precision zvyšuje účinnost epilace o 28% již v průběhu 1. měsíce** používání a poskytuje profesionální výsledek (**na základě testu provedeného extrení laboratoří na 21 osobách. Srovnání s DermaPerfect bez nástavce Pro Precision.)
  • exkluzivní systém rotačního válečku zajistí vysokou přesnost a rovnoměrnou epilaci celé pokožky bez opomenutých míst
  • vyměnitelná dlouhotrvající profesionální quartz lampa s životností 150 000 impulzů - vystačí na celou dobu ošetření, není třeba dokupovat další lampy
  • mimořádná bezpečnost pro pokožku - inteligentní detektor odstínu pokožky zablokuje světelný impulz, pokud je pokožka příliš tmavá
  • mimořádná bezpečnost a ochrana pro oči - integrovaný vysoce výkonný UV filtr, detektor kontaktu s pokožkou zablokuje světelný impulz, pokud není okénko přístroje zcela v kontaktu s pokožkou
  • přístroj splňuje nejpřísnější mezinárodní normy pro bezpečnost očí*** (***podle normy IECXX )
  • velké aplikační okénko pokrývá 3 cm2 pokožky pro ještě rychlejší epilaci
  • 5 nastavení dle fototypu pokožky
  • lze použít na všechny části těla, s výjimkou obličeje a krku
  • instruktážní úvodní DVD připraveno ve spolupráci s dermatologem
  • harmonogram pro plánování a sledování epilace
  • ergonomický tvar pro komfortní použití
  • kontrolka nutnosti výměny lampy
  • kontrolka připravenosti k provozu
  • výstražná kontrolka při nesprávném použití
  • tlačítko on/off
  • síťové použití

• První kus jsme reklamovali z důvodu že blesk byl jednou z 20 pokusů.Reklamace přiznali, vrátili peníze. Koupili druhý Kůs a ještě horší než první. Velké sklamani.
  • , zakoupeno v Digital24.cz

• Opravdu funguje
  • , zakoupeno v Elektrochram

Po prvním použití těžko hodnotit, efekt má být po několikerém použití.

• Nefunguje
    • První lampa ihned vadná po vybalení

Bohužel zkoušel jsem jako chlap a nefunguje. Přesto že jsem jel dle návodu a pravidelně, výsledek byl nulový.

• Naprostá spokojenost

• způsob aplikace
    • výdrž díky kabelu
    • je opravdu účinný
    • váleček, který usnadňuje rovnoměrnou aplikaci
    • snadné ovládání

Dlouho jsem se rozhodovala, zda zainvestovat nebo ne. Přece jen jsem netušila, jestli bude fungovat. Patřím spíš mezi světlejší typy - chloupky na nohou mám relativně světlé, na tříslech ale tmavé.
    Nečekejte zázraky hned po první aplikaci. U mě se mírně projevilo až tak po té třetí, ale co je nejlepší - opravdu funguje a jsem nadšená :) Aplikovala jsem už 5x (přístroj mám od března), no a tam, kde jsou chloupky tmavé, tam je výsledek mnohem lepší, není pryč 100 % chloupků, ale tak 85 % ano. Na nohách, kde mám chloupky světlejší je to jiné, zmizelo jen tak 30 % chloupků. Ale znatelně se zpomalil jejich růst. Nohy mi vydrží po běžném holení hladké i 5 dnů, což je super :)

Takže za mě rozhodně doporučuji! Jen je potřeba mít správný odstín chloupků.

• + viditelné rozdíly už po prvním ošetření
    • + vysoký počet záblesků
    • + vyměnitelná lampa
    • - Chvíli to trvá to vše oblikat, ale nakonec to stojí za to

S tímto IPL epilátorem jsem zatím velmi spokojená. Nedávno jsem ho zkoušela u kamarádky, moc

jsem tomu nevěřila, ale po cca 10 dnech jsem viděla úbytek chloupků na části nohy, kde jsem ho

zkoušela. Tak mě to nadchlo, že jsem se rozhodla si ho koupit. Dívala jsem se i na produkty od jiných

značek, mám oblíbený Philips, ale četla jsem na to recenze, že prý nevydrží na jedno nabití ani na

jednu nohu, což mě dost odradilo. Pak se mi líbily IPL od Braunu, ale mají menší počet záblesků.

Takže mi i nakonec vyšlo IPL od Rowenty jako nejlepší. Mam zatím za sebou komplet první ošetření a

už vidím rozdíly. Už se konečně nebudu muset holit obden.

• Jednoduché ovládání přístroje
    • Aplikace nebolestivá, bez zjevných změn či reakcí na pokožce

Produkt jsem si vybrala na doporučení
    Jsem spokojena, výsledky byly viditelné po 2-3 aplikaci.
    Chloupky slábnou a zesvětlují se, růst je zantelně pomalejší.
    Ovládání není uživatelsky složité
    DOPORUČUJI
    Zacílení místa pro aplikaci je jednoduché, přístroj je anatomicky řešen a dobře se s ním manipuluje. Nehlučný chod a záblesky nejsou rušivé pro okolí...

• Trvalost
    • Viditelné změny po pár použitích
    • Úbytek chloupků
    • Nebolí to
    • Oproti předchozímu přístroji od Rowenty mnohem rychlejší a nebolestivé

Zatím jsem použila jen třikrát a už vidím změny - chloupky rostou pomaleji a vzadu na lýtkách na některých místech vůbec, takže počítám, že někde už neporostou vůbec a jinde jen slabé a pomalu. Už teď se nemusím holit tak často jako dříve.

• rychlost depilace
    • mohu použít kdykoli

Během pár depilací jsou chloupky podstatně tenčí. Mám tmavé vlasy a tak jsem měla chloupky dosti výrazné - tmavé. Teď jsou podstatně světlejší. Tak jsem nadšena. Depilace zabere chvilku večer při televizi. Já jsem spokojená