Sanitas IPL 100

Systém napájení
síťové

Systém napájení
    síťové

Maximální bezpečnost při kontaktu s pokožkou díky senzoru na rozpoznání typu pokožky. Typ kůže I až IV  - při rozpoznání typu V až VI, je používání blokováno.

Integrovaný UV filtr M41 - chrání pokožku před UV zářením.

Rychlá a pohodlná aplikace díky funkci 'Flash-slide' . 3 nastavitelné úrovně intenzity záblesku. Světelná plocha o velikosti 3,1 cm2. Trvání 1 záblesku cca 5 ms. Síťový adaptér.

• Nižší cena, oproti konkurenci, proto jsem ho koupila
      • - téměř žádný výsledek nebo spíš u mne, vůbec žádný
      • - je i nepříjemné, když světlo zableskne, pak vidíte, jako byste chvíli koukali do žárovky a nějakou dobu máte mžitky a černé tečky před očima (nevím, zda se u toho nemají používat ochranné brýle, ale to v návodu uvedené není)
      • - český návod jsem si musela vytisknout doma, protože v balení chybí

No, nějak nevím.....
      I jsem byla na profesionální laserové depilaci, ale to bylo také bez výsledku, jen jsem za to dala hromadu peněz. Tak jsem zkusila koupit toto a jsem docela zklamaná, zase. Ale dalo se to čekat, když ani při profesionální byly výsledky nulové.

• - chloupky na nohou zeslábly
      • - na lýtkách je znatelný úbytek
      • - v podpaží beze změn, v tříslech úbytek malý (jen maličké mapky), po takovém počtu epilací bych čekala víc :(

IPL jsem si pořizovala kvůli nižší ceně, ale i tak jsem čekala víc. Jsem ideální typ - velmi světlá kůže, tmavé hrubé chloupky - úbytek chloupků se přesto projevil jen na lýtkách a to ještě ne tak výrazně, abych se nemusela holit...takže vlastně praktický efekt skoro žádný, počet aplikací +/- 10..

Bolestivost téměř žádná, používám nejsilnější stupeň a lehce to štípne.

Takže když to shrnu, výsledek vlastně odpovídá ceně, jelikož ta je 3x nižší než u konkurence. Ještě to párkrát zkusím, ale asi to brzy vzdám, když čtu, jak u jiných IPL je efekt hned po 2. či 3. aplikaci :(

• chloupky dlouho nerostou