Silk'n Glide Rapid

Popis produktu

Parametry produktu

Bikini hlava
ne
Vodotěsnost
ne
Typ
IPL
Osvětlení
ne

Parametry produktu

Bikini hlava
ne
Vodotěsnost
ne
Typ
IPL
Osvětlení
ne

Popis produktu

Silk’n Glide Rapid TM 400 000  

Nejrychlejší zařízení na odstraňování chloupků HPLTM na trhu  

Celotělové odstranění chloupků za méně než 20 minut!  

Patentovaná a klinicky ověřená technologie HPLTM umožňuje trvalé odstranění chloupků  

Nejrychlejší zařízení na odstraňování chloupků HPLTM na trhu *  

Ošetření celého těla za méně než 20 minut  

Nastavitelná rychlost: od 1 pulzu každou 1 sekundu do 1 pulzu každé 2 sekundy  

Až 92% redukce chloupků po dokončení sezení podle pokynů  

Naplánujte si relace odstraňování chloupků pomocí inteligentní aplikace Silk’n  

Produkuje 400 000 světelných pulsů  

Vhodné pro ošetření obličeje a celého těla  

Metoda pulzování a klouzání  

Obsahuje 5 nastavení energetické urovně  

Vhodný také pro tmavší pleť  

Lze použít po opalování (použijte nastavení energie 1)  

Ošetřovaná plocha: 3 cm2  

Není třeba doplňovat kazety  

Zahrnuto luxusní pouzdro    

Depilace nežádoucích chloupků pomocí průlomové technologie HPL, se kterou pracuje Silk´n Glide Rapid nabízí až 400 000 pulsů a ošetřovací plochu o velikosti 3 cm2. Tato technologie je právě tím perfektním nástrojem pro ošetření citlivých částí těla! Kromě toho je možnost nastavit rychlost v rozmezí od 1 impulsu za sekundu až po 1 impuls za 2 sekundy, v závislosti na množství energie.  

Silk"n Glide: malý a lehký Průlomová technologie HPL™ (Home Pulsed Light) je vyvinutá pro šetrnější odstranění chloupků. Nyní je Silk"n Glide v menším a lehčím provedení, takže si ho můžete vzít s sebou kamkoli. Až 400 000 pulsů!  

HPL™ technologie HPL™ technologie v Silk"n Glide přináší vyšší bezpečnost díky nižší energetické úrovni. HPL™ technologií je možné dosáhnout dlouhodobého efektu odstranění chloupků za zlomek úrovně energie používané v jiných světelných zařízení založených na odstranění chloupků. Nízká úroveň energie použitá v Glide snižuje riziko poškození nebo komplikací, a přispívá k celkové bezpečnosti.  

Doporučeno lékaři Silk"n Glide je zařízení pro domácí zařízení k trvalému odstranění chloupků, které je založené na bázi světla. Silk"n Glide slouží k odstranění nežádoucího ochlupení. Ideální plochy pro použití Silk"n Glide jsou podpaží, třísla, ruce, nohy, obličej, záda, ramena a hrudník. Glide nabízí 5 úrovní energie z 1 (nejnižší) až 5 (nejvyšší). Silk"n Glide má certifikát FDA v USA a byl testován předními dermatology a plastickými chirurgy, kteří došli závěru, že Glide může být použit bezpečně, snadno a efektivně v běžném domácím prostředí.  

Plánovač ošetření v inteligentní Silk"n mobilní aplikací  

Nyní už nezapomenete na další ošetření. Silk"n aplikace pohodlně naplánuje vaše příští ošetření chloupků v digitálním plánovači a automaticky vám připomene, až nadejde čas použít Glide Rapid 400.000 znovu. Aplikace sleduje léčbu epilace a zobrazuje informace o stavu a postupu ošetření - například jaké bylo vaše nastavení energie v zadaných oblastech ošetření. Pohodlné a multifunkční!    

Vhodné i pro tmavší typy pleti Odstranění chloupků technologií na bázi světla není vhodné na přirozeně tmavou pleť nebo opálenou pokožku. Nicméně Silk"n Glide funguje v mnohem nižších energetických hladinách než jiné přístroje, takže je vhodný pro léčení širšího spektra odstínů pleti, včetně těch tmavších. Dnes je jedinou výjimkou pouze nejtmavší odstín pleti, který není dobré ošetřovat pomocí Silk"n Glide.  

Povrchová úprava přístroje Ošetřující plocha o velikosti 3 cm2 poskytuje světlo, které je zapuštěné uvnitř přístroje. Díky tomu Glide chrání kůži tím, že zamezuje přímému kontaktu mezi povrchovou úpravou přístroje a kůží.  

Silk"n Glide a bezpečnost U Silk"n Glide je bezpečnost na prvním místě. Nepoužívejte Silk"n Glide na velmi tmavou pokožku. Silk"n Glide je dodáván s vestavěným čidlem barvy kůže, který je určen k měření pleti aplikovaného povrchu, a umožňuje použití pouze na vhodných odstínech pleti. Tato jedinečná bezpečnostní funkce Vás nenechá používat přístroj na místech, kde je kůže příliš tmavá, nebo hodně opálená. Silk"n Glide má vestavěnou bezpečnostní funkci pro ochranu očí. Je navržena tak, aby se světelné pulsy emitovali pouze ve chvíli, kdy je přístroj v kontaktu s pokožkou.  

Pulsování a klouzání Impulsy jsou nejlepší technikou při práci s vyššími energetickými hladinami, neboť umožňují lepší kontrolu pokrytí kůže. Při ošetřování by měly být impulsy aplikovány v řadách, kdy byste měli začít na jednom konci každé řady, jet na druhý konec a poté od začátku. Tento způsob je doporučený proto, abyste neošetřovali jednu oblast dvakrát. Klouzání je nejlepší způsob jak pracovat při nižších energetických hladinách a zároveň jak dosáhnout rychlého a účinného ošetření. Při použití přístroje nasměrujte nepřetržitě pulzní spínač dolů a plynule pohybujte přístrojem po ošetřované oblasti. V nižších energetických hladinách je rychlost 1 impuls za 1 sekundu a zajišťuje tím nonstop sekvenci záblesků. Sun Exposure Nejnižší energetická hladina Silk"n Glide (1) je určena především pro bezpečné použití i po opalování. Po vystavení slunečnímu záření můžete používat Silk"n Glide, ale pouze na nejnižší energetické úrovni. Chcete-li chránit nedávno ošetřenou pokožku proti slunci, ujistěte se, že důkladně aplikujete opalovací krém s ochranným faktorem SPF 30 (nebo vyšším) po dobu dvou týdnů po každém ošetření chloupků. Energetická úroveň Energetická úroveň určuje intenzitu světelných pulzů dodaných na kůži. Glide nabízí pět úrovní energie od 1 (nejnižší) až po 5 (nejvyšší), které jsou zobrazeny pomocí energetického indikátoru. Nastavení energetické úrovně určuje počet světelných impulsů, které bude přístroj produkovat.  

Pulzování je ideální pro přesné ošetření malých ploch, jako je horní ret nebo linie bikin   energetická úroveň 1 - 1 puls každou 1 sekundu   energetická úroveň 2 - 1 puls každých 1,25 sekundy   energetická úroveň 3 - 1 impuls za 1,5 sekundy   energetická úroveň 4 - 1 impuls za 1,7 sekundy   energetická úroveň 5 - 1 impuls za 2 sekundy    

Jak to celé funguje?  

Laserový proces a depilace na bázi světla je velmi dobře známá a zavedená technologie. Bylo dokázáno 15ti-letou klinickou praxí po celé světě, že se jedná o efektivní způsob, jak dosáhnout dlouhodobého odstranění chloupků    

Krok 1: Před léčbou pomocí HPL: Zdravé vlasové folikuly s normálním růstem vlasů. Krok 2: Během HPL impulsu pro odstranění chloupků: Světelná energie v kombinaci s akustickým efektem je selektivně absorbována ve vlasu a zakáže jeho růst. Krok 3: Ihned po HPL impulsu: Vlasové folikuly absorbují energii, zatímco okolní tkáň zůstává při normální teplotě a je dosaženo trvalé depilace.  

Depilace založená na světle, HPL technologie Technologie odstraňování chloupků na bázi světla je založena na teorii selektivní fototermolýzy. V tomto procesu je použitá optická energie, která zabrání růstu chloupků. Aby bylo dosaženo tohoto tepelného efektu u vlasů, je třeba, aby se selektivně absorbovala tepelná energie a přeměnila se v teplo. Tato selektivita je dosažena tím, že pigment vlasu absorbuje v okolí tkáně vysokou optickou energii, zatímco epidermis a jeho okolní tkáň je aktivně chlazena (chladícím mechanismem). Pigment ve vlasu, který je zodpovědný za absorpci světla, se nazývá melanin a generuje teplo, které nakonec zamezí dalšímu růstu chloupků. Ve chvíli, kdy je zamezeno růstu chloupků, je dosaženo dlouhodobého odstranění chloupků. Technologie HPL™ (Home Pulsed Light) Silk"n Glide je osobní zařízení založené na bázi kombinované energie pro dlouhodobé odstranění chloupků. Silk"n Glide je založeno na technologii domácího pulsního světla (HPL), což je proprietární a patentovaná technologie společnosti Home Skinovations Ltd. Epilace pomocí HPL technologie je posílena jedinečným akustickým efektem, který vylepšuje klasický proces fotoepilace s nízkou úrovní energie a není třeba chladit pokožku.  

Něco pro Vás?  

Silk"n Glide je nejpokročilejší depilační přístroj na trhu pro domácí použití a poskytuje výsledky, které jsou srovnatelné s laserovou depilací prováděnou lékaři. Jestliže máte na pokožce nechtěné chloupky a sníte o hedvábně hladké pokožce, je přístroj Silk"n Glide přímo pro Vás. Stejně jako u všech přístrojů, které slouží k trvalému odstranění chloupků, nehledě na to zda jsou pro domácí, nebo lékařské použití, i zde je nutné dodržovat správnou sérii ošetření a počítat s tím, že proces dlouhodobého odstranění chloupků není ihned, ale je potřeba vytrvat k dosažení efektivních výsledků. Navíc si, prosím, přečtěte veškeré informace o přístroji, zda je pro Vás tento typ odstranění nežádoucích chloupků vhodný.  

Vhodné i pro tmavší typy pleti Odstranění chloupků světlem není vhodný způsob na přirozeně tmavou kůži nebo opálenou pokožku. Nicméně Silk"n Glide funguje v mnohem nižších energetických hladinách než jiné přístroje, takže je vhodný pro léčení širšího spektra odstínů pleti, včetně těch tmavších. Se Silk"n Glide nemůžete ošetřovat pouze pleť s nejtmavším odstínem. Silk"n Glide je dodáván s vestavěným čidlem barvy kůže, který je určen k měření pleť aplikovaného povrchu a umožňují použití pouze na vhodných typech pleti. Tento bezpečnostní prvek Vás nenechá ošetřovat, pokud je Vaše pokožka příliš tmavá, nebo příliš opálená.    

Silk"n Glide odstraňuje nežádoucí chloupky selektivně vyřazováním vlasového pigmentu. Různé množství pigmentu existuje také v okolní tkáni kůže. Množství pigmentu na určité pokožce člověka, jinými slovy na Vaší pleti, určuje míru rizika, kterému se vystavujete při použití zařízení Silk"n Glide.  

V důsledku toho může léčení nejtmavší pleti se Silk"n Glide, nebo jinými epilačními zařízeními, vést k nepříznivým účinkům, jako jsou popáleniny, puchýře a změny barvy kůže (změny pigmentace). Chcete-li předejít tomuto problému, využívejte senzor odstínu pleti, kterým disponuje Silk"n Glide, vždy před léčebným procesem a zároveň také během léčení. Senzor barvy kůže zajišťuje, že impulsy budou emitovány pouze na vhodných odstínech pleti.  

Různé vlivy na blond, červené a šedé vlasy Silk"n Glide má variabilní účinek na blond, červené a šedé vlasy. Silk"n Glide účinně odstraňuje tmavší vlasy, protože je navržen tak, aby se zaměřil na pigment ve vlasech. Silk"n Glide nemusí mít stejné účinky na světlé vlasy, protože ty obsahují menší množství pigmentu. Nicméně v klinických studiích bylo dokázáno, že někteří uživatelé se světlejším odstínem vlasů dosáhly také uspokojivých výsledků. Silk"n Glide je bezpečný pro ošetření chloupků v oblasti obličeje. Nedávné klinické studie ukazují, že lze pomocí Silk"n Glide léčit i vousy, nicméně je důležité dbát na péči při ošetřování v blízkosti očí. Kromě toho, že je tvář více náchylná na sluneční záření je třeba zároveň dbát na zvýšenou opatrnost, abyste se ujistili, že je tvář dostatečně chráněna proti tomuto záření před a po léčbě se Silk"n Glide. Stejně tak používejte opalovací krém s ochranným faktorem vyšším než 50 na oblasti vystavené slunci, jako například paže.  

Pro mnoho lidí může být domácí léčení světlem se Silk"n Glide jejich první zkušeností. Silk"n Glide je jednoduchý na používání a léčba s ním je jednoduchá.  

Během léčby je normální zažívat:  

Záblesk světla Jasné světlo neublíží očím při aplikaci na částech těla mimo obličej a není při tom potřeba speciální ochrany očí. Při ošetření obličejové části je třeba dbát zvýšené pozornosti a opatrnosti o oči.  

Hlučnost ventilátoru Chladící ventilátor v přístroji Silk"n Glide vydává podobný zvuk vysoušečům vlasů. Toto je normální.  

Zvuk cvaknutí během každého pulzu Je-li aktivováno pulzní nebo HPL světlo, je normální, že uslyšíte jemný zvuk cvaknutí během každého záblesku.  

Pocit tepla a brnění Při každém světelném pulzu je normální cítit mírný pocit tepla a brnění ze světelné energie. Pamatujte, že je důležité, abyste na začátku každého léčení nastavili energetickou úroveň na nejnižší.              Časté otázky a odpovědi    

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.