Nejnovější recenze ze sekce Epilátory a depilátory

Braun Silk-epil 9 9-561 Wet&Dry

Ověřený zákazník Holime.cz Petra S.

Přidáno: 27. března 2017

• Dlouhá výdrž baterie
  • Velké množství nástavců
  • Možnost epilace za mokra
  • Bezdrátový
  • Snadné čištění
  • Vyšší cena
  • Hůře se rozkládá

Funguje skvěle, doporučila bych jej každému, kdo chce dobrý epilátor a je ochoten do něj více investovat.

Braun SE 9961

Braun SE 9961

Ověřený zákazník Holime.cz K.

Přidáno: 27. března 2017

Zakoupeno v Holime.cz

• téměř bezbolestný, použitelný i do podpaží
  • netřeba se holit každý den
  • skvělé peelingové nástavce
  • osvětlení
  • rychlé nabíjení, velká výdrž baterie
  • masážní nástavec mi přijde trochu zbytečný, přístroj s ním nepobere nejkratší chloupky a celá epilace trvá o poznání déle

Používám cca jednou týdně, chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla, že pokožka není tak hladká jako po oholení žiletkou, ale po pár týdnech už mi to tolik nevadí. Epilace po prvních pár použitích už není vůbec bolestivá, takže pro lepší efekt doporučuji holit spíše osušenou pokožku a nedoporučuji používat masážní nástavec, je těžké s ním oholit nejkratší chloupky.
Velice kladně hodnotím peelingové nástavce. Jemnější nástavec používám i na obličej a obrovská spokojenost :)
K produktu jsem zakoupila i nástavec na citlivé partie, ten jsem však použila jenom jednou, přijde mi zbytečný.
Koupě rozhodně nelituji :) Kdybych neměla světlé chloupky, šla bych určitě do IPL epilátoru, ale v mém případě je tento epilátor asi nejlepší volba :)

Ověřený zákazník Obchody24.cz P. Křenková

Přidáno: 24. března 2017

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Kvalitní holicí strojek za rozumný peníz
  • Zatím žádné

Braun Face 830

Braun Face 830

Ověřený zákazník Notino Fidorka

Přidáno: 23. března 2017

Zakoupeno v Notino

• Jsem nadšená :-) perfektní po všech stránkách - doporučuji :-)

BaByliss G945E IPL

BaByliss G945E IPL

Anonym Anonym

Přidáno: 20. března 2017

Velice nekvalitní výrobek !! Absolutně neplní svůj účel, je to velký podvod za velké peníze !! Rozhodně nedoporučuji a nekoupila bych si ani jiný výrobek této značky. Mám epilátor, který můžu vyhodit do koše. Hlavně, že výrobce doporučuje dlouhodobé používaní, aby bylo vidět výsledky a když jsem ho šla po půl roce vrátit, tak mi reklamaci neuznali. Výrobek bez závad možná jo, ale taky úplně k hovnu !!

Kvalita oholení: Nedostatečná

Ověřený zákazník Holime.cz Marie Vydrová

• Hezký desing
  • Příslušenství je plně dostačující

Po dlouhém rozhodování jsem dala na recenze ostatní zákaznic.Je to můj první epilátor a proto jsem měla obavy jak budu snášet bolestivost při epilaci.Nyní mohu potvrdit že je velmi snesitelná,jen jsem nezkoušela podpaží,na to nemám ještě odvahu.Taky jsem ocenila světýlko a že jde přístroj používat ve sprše.Prostě super přístroj.Vřele doporučuji ostatní zákaznicím.

Braun Silk-expert BD 5001 IPL

Braun Silk-expert BD 5001 IPL

Ověřený zákazník Holime.cz Petra

Zakoupeno v Holime.cz

• použila jsem zatím 2 x (na oblast pod paží, bikin a nohy) - nedokážu objektivně posoudit
  • žádná negativní reakce kůže jako podráždění, červenání
  • bez bolesti
  • snadná obsluha
  • chloupky pod paží zareagovaly téměř okamžitě - holila jsem se denně, po aplikaci až třetí den
  • balení neobsahuje ochranné brýle
  • problém s obličejovými částmi

Před koupí jsem si neuvědomila, že bude problém s aplikací na obličejové partie, jelikož je nutné danou oblast před aplikací oholit. Na bradě a pod nosem mi rostou zejména světlé chloupky, tmavé chloupky v menším množství. Abych mohla na tyto tmavé chloupky aplikovat, tak budu muset oholit i světlé chloupky. Po holení však chloupky sílí a rostou rychleji, takže zvažuji, zda vůbec na obličej použiji.

Ověřený zákazník Holime.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. března 2017

Zakoupeno v Holime.cz

• Tichy chod, hladke oholeni, dobre se drzi, rychle nabiji.

Remington WDF 4840

Remington WDF 4840

xxx xxx

Přidáno: 17. března 2017

• Holení je snadné, rychlé, pokožka není podrážděná
  • Zastřihávač není možné posouvat do jednotlivých poloh

Dobrý výrobek za dobrou cenu

BRAUN Silk-épil 5-531 Wet&Dry

BRAUN Silk-épil 5-531 Wet&Dry

Ověřený zákazník Holime.cz Lucie

Přidáno: 13. března 2017

• Holení ve vodě
  • Pěkný vzhled
  • Funguje jak má
  • Svítící pinzeta v balení
  • Chybí přisvětlovací dioda na epilátoru, kterou už většina epilátorů má, ale to je detail :)

Celkově jsem velmi spokojená :)

Miluše L. Miluše L.

Přidáno: 12. března 2017

• Příjemně se drží a je lehký.
  • Rychlost epilace.
  • Hodně nástavců pro různé druhy použití.
  • Světýlko.
  • Opravdu bere i ty nejmenší chloupky.
  • Dvě rychlosti.
  • Velký počet pinzet.
  • Bezdrátový.
  • Zatím nic.

Opravdu kvalitní strojek, který oholí i pidi chloupky. Oproti starému Philipsu s jednou rychlostí to je pro mě Ferrari mezi strojky.
Světýlko pomáhá najít i malé chloupky a nohy jsou po oholení opravdu hladké.
Díky masážní hlavici holení tak nebolí jako dříve.
Krásné kopíruje tvar těla - u nohou i oblast kolen, kde mi dříve zůstávaly chloupky.
Oceňuji bezdrátový strojek a rychlé nabíjení.
Čištění je jednoduché, buď kartáčkem, nebo se umyje pod tekoucí vodou.
Epilaci na mokro jsem zatím nezkoušela, tak nemůžu hodnotit.

Braun Silk épil 5-5380

Braun Silk épil 5-5380

Kateř.i.nka Kateř.i.nka

Přidáno: 9. března 2017

• dostatek pinzet - bere i velmi krátké chloupky poctivě -> delší čas mezi další epilací
  • masážní válečky
  • zabudované osvětlení
  • dlouhý kabel k nabíjení
  • chybí akumulátor (nejde používat bez připojení k el. zásuvce)
  • nepraktické čištění (zachytává vytržené chloupky v hlavici)
  • k tomuto modelu není výměnná holicí hlavice

První epilátor (Goddess) mi vydržel 10 let, i dnes je stále funkční, ale toužila jsem už po novějším strojku. Tento epilátor mám asi 3 měsíce, zatím mám velmi dobré zkušenosti a s výběrem jsem spokojená. Bere i velmi krátké chloupky (za mě optimum cca 2 -3mm), místo je potřeba přejíždět (ideálně kroužením), chloupky cca 0,5 cm jsou na strojek dlouhé, mnohdy se ani nezachytí - nutné zkrátit. Tím, že vezme i velmi krátké chloupky se prodlužuje doba nutná k další epilaci. Oceňuji přidané osvětlení, v určité pozici u kotníku, spodní lýtko zbytečně oslňuje - světlo by mohlo být víc nakloněné k osvětlení pokožky. Co mi chybí, a je za mě mínus, je použití pouze s nabíjecím kabelem, chybí mi akumulátor, takhle musím být v dosahu zásuvky (nabíjecí kabel je ovšem dost dlouhý).

Braun Face 852

Braun Face 852

Ověřený zákazník Holime.cz Ilona Pišt'áková

Přidáno: 6. března 2017

• Splnil mé očekávání.
  • Nahradí klasickou pinzetu, krásně vytvaruje obočí.
  • Nemá přívodní šňůru, jen monočlánek.

Dobrý pomocník v kosmetice.

Braun Face 820

Braun Face 820

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. března 2017

Zakoupeno v K24.cz

• rychlost oproti pinzetě je velká výhoda
  • ale na vytrhávání obočí to opravdu není!!

Braun SE 5185

• dostatečně dlouhý kabel
  • lze omýt vodou
  • nebere malé chloupky
  • hlučný

Strojek braun jsem měla i předtím, a nijak zvlášť mě neuchvátil, ale pořád je asi to nejlepší na trhu.
Oproti minulému modelu je hlučnost a neschopnost vytrhnout malé chloupky stále stejná. Také cena mi přijde relativně vysoká - jen za epilační hlavu.

BEURER IPL 7000

BEURER IPL 7000

Ověřený zákazník AB COM CZECH Ověřený zákazník

Přidáno: 4. března 2017

Zakoupeno v AB COM CZECH

Nefunguje ani na tmave chloupky po nekolikerem pouziti. Nebude to vadou vyrobku, spis ten mechanismus proste nefunguje.

Kvalita oholení: Nedostatečná

Ověřený zákazník Digiboss Simona

Přidáno: 3. března 2017

Zakoupeno v Digiboss

• Zatím nejlepší strojek, který jsem měla, ideální pro použití na celé tělo. Nyní jsem objednala po cca 5 letech nový, i když starý je stále funkční při zapojení do sítě, jen již nedobíjí pořádně baterii.
  • Doufám, že tento nový bude mít stejnou "výdrž", protože za celou dobu jsem nemusela měnit planžetu ani břity.

Doporučuji.

Nabíjení strojku: Několik hodin
Wellife 3v1 C96

Wellife 3v1 C96

Ověřený zákazník TV PRODUCTS CZ s.r.o. Věra Králová

Přidáno: 2. března 2017

Zakoupeno v TV PRODUCTS CZ s.r.o.

• Zatím jsem velmi spokojená a má kamarádka také
  • produkt jsem viděla v reklamě a moc se mi zamlouval
  • je to opravdu výborná věc

produkt jsem koupila ,protože jsem doufala, že mi pomůže
zkušenost je velmi dobrá, jsem spokojená
ostatním velmi doporučuji
vyřešila jsem svůj problém
na co budu dávat pozor příště ještě nevím

Nabíjení strojku: Několik hodin
Rowenta IPL Instant Soft Compact 300K

Rowenta IPL Instant Soft Compact 300K

Lenka Lenka

Přidáno: 26. února 2017

• Skutocne funguje
  • Bezbolestna depilacia
  • Zablesky, ktore sprevadzaju kazdy vyboj su trosku neprijemne
  • Je tazke sledovat, ktore miesta uz boli osetrene a ktore nie
  • Ak potrebujete osetrit aj horsie dostupne miesta (zadna strana stehien), velmi sa hodi pomocnik

Mam pomerne siroke skusenosti s roznymi metodami depilacie a kedze ani jedna nemala vysledky, ktore by vydrzali viac ako tyzden, tak som sa rozhodla, ze vyskusam domace IPL. Zatial (po troch procedurach v nepravidelnom casovom rozostupe) musim povedat, ze som velmi milo prekvapena. Predpokladam, ze svoju rolu zohrava to, ze som podla navodu idealny typ na IPL, tzn. tmave chlpky a svetla pokozka, kazdopadne sa po 10 dnoch od poslednej epilacie na epilovanych miestach neobjavili takmer ziadne chlpky. Dokonca ako pekny kontrast chlpky vyrastli na tych miestach, ktore som vynechala a rozdiel je zasadny.
Co sa samotnej aplikacie tyka, je takmer bezbolestna, vyboj je ako malilinke stipnutie, jedine miesto, ktore bolo neprijemne pre mna bolo pod kolenom. Tam som citila palenie. Nic neznesitelne, ale neprijemne v porovnani s nohami.
Uvidime, aky vysledok prinesie polrocne pouzivanie, no zatial si dovolim tvrdit, ze to za tie peniaze stalo.

Philips Lumea Advanced IPL SC1997/00

Philips Lumea Advanced IPL SC1997/00

Krabappelka Krabappelka

Přidáno: 22. února 2017

• Jsem velice spokojená, chloupky mi rostou velice rychle, musím holit každý den a Lumea mi od toho velice ulevila, znát to bylo hned po druhém použití. Zůstaly pouze silnější chloupky, kterých jsem se po několikanásobném použití zbavila.

Jsem velice spokojená!