Nejnovější recenze ze sekce Epilátory

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Přidáno: 11. prosince 2023

• Bezbolestné
  • Vyšší cena

Jako první člověka zaujme nádherné a luxusní balení. Návod je stručně a jasně napsaný. Použití je snadné, přístroj má dvě tlačítka - na zapnutí a intenzitu záření. Dvě možnosti použití a nástavců na menší a větší plochy. Použila jsem epilátor prozatím 2x (má se použít 1x týdně po dobu 4-6 týdnů). Po dvou použití jde vidět zpomalení růstu a úbytek chloupků a použití je naprosto bezbolestné. :-) Přístroj musí být v zásuvce, což pro někoho může být omezující, ale kabel je opravdu dostatečně dlouhý.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• balení
  • vzhled
  • návod
  • jednoduché použití
  • nebolí to
  • je drátový, preferovala bych bezdrátovou variantu

S produktem jsem velice spokojená. Od prvního otevření, kdy na mě čekalo praktické pouzdro k jednoduchému převozu zařízení a samotný velice hezký design zařízení, až po jednoduchost použití. Jsem vděčná za to, že v návodu je napsáno jak přesně produkt používat a co dělat / nedělat. Jednoduché použití, žádná bolest, na pořádné výsledky ještě čekám, protože produkt používám pouze pár týdnů, ale prozatím jsem přesvědčená, že se jedná o skvělý produkt.

Ověřený zákazník Testuj.to Ludmila

• Krásné kožené balení
  • Dlouhý el. Kabel
  • Výborné dostačující nástavce
  • Skvělá žiletka před použitím IPL jako bonus
  • Rychlé použití
  • Zatím jich moc neshledávám
  • Bez ochrany očí/jsou unavené a snad bez dalších následků
  • Není od holení apod.poznat, kde byla místa ošetřena

Přístroj používám necelé 4 týdny (tedy pouze 3 použití-dle mého poměrně brzy na recenzi).Použití je skvělé, rychlé, jednoduché a (kromě předešlého nutného holení) pohodlné. Podle návodu ideálně máte odvrátit zrak při užití "tahu" např.na nohou. Vzhledem k tomu, že jsem vždy přístroj použila na celé tělo (obličej, bikiny, nohy, podpaží) se tomu zkrátka neubráníte.Je třeba sledovat, kde jste na lýtkách již přístroj vedla a kde ne, aby nedošlo k podráždění pokožky. Celá tato domácí aplikaci mi zabrala cca 40 min., což je za mě úžasný čas, nicméně oči jsem měla velmi unavené a vypadala jsem jako angorák. Efekt shledávám např.na holenní kosti, kde začínám a místo je evidentně vždy dobře ozářeno IPL záblesky, plocha je "vypelichaná" :-D .I jinde, kde jsem zvyklá chloupky vytrhávat pinzetou, jakoby méně "bolely a držely v kořínku". Jsem zatím velice spokojena

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v MALL.CZ

vše super

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Snadné použití
  • Téměř bezbolestné
  • Praktické pouzdro
  • Proceduru je třeba opakovat minimálně 6x po 4 týdnech
  • Člověk by se neměl v týdnech před a po použití opalovat

Celkově jsem s produktem velmi spokojená, jednoduché a rychlé použití. Zatím mám za sebou první sérii odstraňování chloupků (celkem z cca šesti sérii, které bych měla provádět po 4 týdnech).
Použití je bezbolestné, jen na citlivějších místech cítím lehký žeh.

Braun Silk-épil 3 3-270

Braun Silk-épil 3 3-270

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

• velká spokojenost

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Kompaktnost
  • Tvar

Vše v pořádku funguje dle představ, ocenila bych ještě trochu nižší cenu, ale to ničemu nevadí, člověk si za dobré věci holt musí připlatit. Oceňuji kompaktnost a skladnost produktu. Funkčnost je také bez problému, naučí se s ním každý. Má různé nástavce, které se dají měnit dle potřeby. Je v balení i žiletka, která je příjemná a i jsem ji používala předtím. Jen teď se snad již nebudu muset nikdy holit.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

Přidáno: 9. prosince 2023

• krásné zpracování
  • elegantní obal
  • snadné použití

Přístroj má velice elegantní a pěkné balení v kožené taštičce. Balení obsahuje několik náhradních hlavic, včetně těch na citlivé oblasti. Výměna hlavic je velice snadná, stejně jako použití přístroje. Stačí jen zapnout přiložit správně k pokožce a spustit impulzy. Používám zatím teprve měsíc a efekt zatím nevidím.

Ověřený zákazník Testuj.to Vendula

Přidáno: 9. prosince 2023

• Obal
  • Příslušenství
  • Snadné ovládání
  • Vyšší pořizovací cena

Krásné a praktické balení, které obsahuje Venus holítko, několik hlavic různých velikostí, samotný přístroj a prakticky napsaný manuál.
Skvělá je rychlost ošetření. Díky různým metodám osvětlování jsou i nohy metodou razítkování během pár minut ošetřeny. Ošetření probíhá vždy 1x týdně - podpaží cca 2 minuty, nohy cca 10 minut, oblast bikin cca 3 minuty.
Během 4 týdnů vnímám zesvětlení pokožky a ubývání chloupků.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• velikost epilátoru
  • taštička na uložení
  • náhradní nástavce
  • rychlost ošetření
  • napájení ze sítě

První věc, která mě na tomto epilátoru nadchla, je jeho výkon. Díky inteligentním senzorům rozpoznává a přizpůsobuje se různým odstínům pleti - není tedy potřeba nic nastavovat. Je zde i manuální možnost snížit/zvýšit intenzitu impulsu.

Další velké plus je rychlost, kdy ošetření nohou trvá max. 10 minut. Oceňuji také design, kdy epilátor skvěle padne do ruky.

Výhodu vidím také v počtu hlavic, které jsou součástí. Moderní je také taštička, ve které je možno epilátor uschovat.

ProfiCare LBS 3002

ProfiCare LBS 3002

Ověřený zákazník 4home.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v 4home.cz

• Super, doporučuji všem

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• vše ok
  • nic mě nenapadá

Produkt je vzhledově moc krásný, červené pouzdro je parádní. Hlavice je velká, ale dobře se drží, není těžká a jde to s ní perfektně. Barva zlaté působí luxusně. Jsem moc spokojená a doporučuji, bude určitě dobře sloužit. Holím krátce, ale zdá se, že vidím změny.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

Přidáno: 7. prosince 2023

• Počet hlavic
  • Prakticky a elegantní kufr
  • Snadné použití
  • Katalogova cena

V elegantním kufříku se skrývá přístroj s 3 náhradními hlavice (a jedním klasickým holitkem, které jsem zatim nevyuzila). Jedna z nich je označena a používá se na obličej. Což velmi oceňuji z hygienického hlediska. Přístroj je používán 3.tyden a po třech použití se mi již nyní jevi ze růst chloupků v oblasti brady a krku ustoupil. Věřím ze při pravidelném používání dojde k úplnému odstranění nežádoucího ochlupení.

Ověřený zákazník planeo.cz Honza

Přidáno: 7. prosince 2023

Zakoupeno v planeo.cz

Mám to jako dárek, vypadá hezky. Uvidíme, jak to bude pracovat Zatím nemohu úplně hodnodit

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Snadné použití.
  • sympatický design výrobku
  • velikost epilátoru
  • zápach spálených chloupků při první epilaci nedokonale oholené pokožky
  • intenzivní blikání
  • trafo na přívodní šňůře je takové nešikovné, je potřeba vychytat pozici při používání

Před prvním použitím epilátoru se opravdu důkladně oholte. Čím víc zbylých chloupků, tím větší teplo a hlavně zápach epilátoru vyprodukuje.
Během epilace epilátor dost intenzivně bliká, tak buď jeďte po paměti a nebo si stiňte rukou pokud máte citlivější oči.
Jinak je použití snadné. Trochu mě překvapil pocit tepla během používání, protože všechny influencerky se u epilace tváří, že vůbec nic není cítit, ale asi trvá než si na to člověk a pokožka zvykne.
Každopádně nedoporučuju nastavit ho na nejvyšší intenzitu a začít u podpaží, kde je nejvíc chloupků. To byste byly nemile překvapeni.
Úbytek chloupků zatím úplně nepozoruji, ale používám epilátor teprve 3 týdny, mám tedy za sebou 3 blikací kůry.
Na hodně nerovná místa doporučuji použít nástavec s malým okýnkem, jinak IPL vůbec neblikne.
Epilátor je menší než konkurenční IPL na regálech v elektru , dobře se drží a používá. Pouzdro je sympatické rozdělením na přepážky, takže každá část má svoje místo.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• balení
  • design
  • jednoduchost ovládání

Přístroj Braun Silk-expert Pro 5 používám teprve třetí týden, ale již jsou vidět pomalu výsledky. Použití je velice rychlé a jednoduché, jen přiložíte a "střílíte" :-) Design hezky padne do ruky. Počet hlavic je víc než dostačující - zatím jsem vyzkoušela jen univerzální a obličejovou. Vše je zabaleno v krásném červeném kufříčku.

Braun Face 830

Braun Face 830

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. prosince 2023

(naposledy upraveno 6. prosince 2023)

• Skladný
  • Příslušenství
  • Výkon by mohl být rychlejší, ale pro domácí využití dostačující.

Ověřený zákazník Testuj.to Edita

Přidáno: 5. prosince 2023

• moderní design
  • jedinečná technologie a schopnost poskytovat dlouhotrvající hladkost pokožky
  • téměř bezbolestné
  • přívodní kabel
  • návod mi nestačil, musela jsem si pustit videa na internetu

Braun Silk-expert se zařadil mezi další zkrášlovací prostředky, které mám v koupelně a stal se nezbytným společníkem v péči o mé tělo. Po nastudování návodu a instruktážního videa na internetu jsem vyzkoušela jeho účinky. Epilace je s tímto zařízením téměř bezbolestná. Navíc, moderní design a pohodlný úchop mi umožňují snadno ovládat zařízení i na obtížně dosažitelných místech - např. podpaží. Jediné mínus je ten nepohodlný kabel. Oceňuji, že po každém použití je mé tělo hladké a příjemné na dotek.

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

Přidáno: 5. prosince 2023

• 4* hlavice (2*přesná, standardní a široká
  • Cestovní tastička
  • Dlouhý přívodní/síťový kabel
  • Velikost samotného přístroje

Epilátor Braun silk expert pro IPL, má optimální velikost, snadno se drží a manipuluje se s ním. Součástí balení je cestovní taštička, 4*hlavice (2*přesná, standardní a široká, a holítko. Oceňuji automatickou optimalizaci záblesku dle odstínů pokožky, kdy lze ve 2 režimech snížit intenzitu světla/záblesků v citlivých místech- oblast bikin, podpaždí a obličej. Metody ošetření jsou dvě: 1. klouzavý pohyb,používám na nohy, který zaručuje minimální množství neošetřených míst. 2. Pulzování: používám na citlivější oblasti-obličej, podpaží, oblast bikin. Přístroj má dlouhý přívodní kabel. Ošetření je skoro bezbolestné.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25