Nejnovější recenze ze sekce Epilátory

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

Přidáno: 8. prosince 2023

• vše ok
  • nic mě nenapadá

Produkt je vzhledově moc krásný, červené pouzdro je parádní. Hlavice je velká, ale dobře se drží, není těžká a jde to s ní perfektně. Barva zlaté působí luxusně. Jsem moc spokojená a doporučuji, bude určitě dobře sloužit. Holím krátce, ale zdá se, že vidím změny.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

Přidáno: 7. prosince 2023

• Počet hlavic
  • Prakticky a elegantní kufr
  • Snadné použití
  • Katalogova cena

V elegantním kufříku se skrývá přístroj s 3 náhradními hlavice (a jedním klasickým holitkem, které jsem zatim nevyuzila). Jedna z nich je označena a používá se na obličej. Což velmi oceňuji z hygienického hlediska. Přístroj je používán 3.tyden a po třech použití se mi již nyní jevi ze růst chloupků v oblasti brady a krku ustoupil. Věřím ze při pravidelném používání dojde k úplnému odstranění nežádoucího ochlupení.

Philips Lumea Advanced SC1997/00

Philips Lumea Advanced SC1997/00

Ověřený zákazník planeo.cz Honza

Přidáno: 7. prosince 2023

Zakoupeno v planeo.cz

Mám to jako dárek, vypadá hezky. Uvidíme, jak to bude pracovat Zatím nemohu úplně hodnodit

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Snadné použití.
  • sympatický design výrobku
  • velikost epilátoru
  • zápach spálených chloupků při první epilaci nedokonale oholené pokožky
  • intenzivní blikání
  • trafo na přívodní šňůře je takové nešikovné, je potřeba vychytat pozici při používání

Před prvním použitím epilátoru se opravdu důkladně oholte. Čím víc zbylých chloupků, tím větší teplo a hlavně zápach epilátoru vyprodukuje.
Během epilace epilátor dost intenzivně bliká, tak buď jeďte po paměti a nebo si stiňte rukou pokud máte citlivější oči.
Jinak je použití snadné. Trochu mě překvapil pocit tepla během používání, protože všechny influencerky se u epilace tváří, že vůbec nic není cítit, ale asi trvá než si na to člověk a pokožka zvykne.
Každopádně nedoporučuju nastavit ho na nejvyšší intenzitu a začít u podpaží, kde je nejvíc chloupků. To byste byly nemile překvapeni.
Úbytek chloupků zatím úplně nepozoruji, ale používám epilátor teprve 3 týdny, mám tedy za sebou 3 blikací kůry.
Na hodně nerovná místa doporučuji použít nástavec s malým okýnkem, jinak IPL vůbec neblikne.
Epilátor je menší než konkurenční IPL na regálech v elektru , dobře se drží a používá. Pouzdro je sympatické rozdělením na přepážky, takže každá část má svoje místo.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• balení
  • design
  • jednoduchost ovládání

Přístroj Braun Silk-expert Pro 5 používám teprve třetí týden, ale již jsou vidět pomalu výsledky. Použití je velice rychlé a jednoduché, jen přiložíte a "střílíte" :-) Design hezky padne do ruky. Počet hlavic je víc než dostačující - zatím jsem vyzkoušela jen univerzální a obličejovou. Vše je zabaleno v krásném červeném kufříčku.

Braun Face 830

Braun Face 830

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. prosince 2023

(naposledy upraveno 6. prosince 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Skladný
  • Příslušenství
  • Výkon by mohl být rychlejší, ale pro domácí využití dostačující.

Ověřený zákazník Testuj.to Edita

• moderní design
  • jedinečná technologie a schopnost poskytovat dlouhotrvající hladkost pokožky
  • téměř bezbolestné
  • přívodní kabel
  • návod mi nestačil, musela jsem si pustit videa na internetu

Braun Silk-expert se zařadil mezi další zkrášlovací prostředky, které mám v koupelně a stal se nezbytným společníkem v péči o mé tělo. Po nastudování návodu a instruktážního videa na internetu jsem vyzkoušela jeho účinky. Epilace je s tímto zařízením téměř bezbolestná. Navíc, moderní design a pohodlný úchop mi umožňují snadno ovládat zařízení i na obtížně dosažitelných místech - např. podpaží. Jediné mínus je ten nepohodlný kabel. Oceňuji, že po každém použití je mé tělo hladké a příjemné na dotek.

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

• 4* hlavice (2*přesná, standardní a široká
  • Cestovní tastička
  • Dlouhý přívodní/síťový kabel
  • Velikost samotného přístroje

Epilátor Braun silk expert pro IPL, má optimální velikost, snadno se drží a manipuluje se s ním. Součástí balení je cestovní taštička, 4*hlavice (2*přesná, standardní a široká, a holítko. Oceňuji automatickou optimalizaci záblesku dle odstínů pokožky, kdy lze ve 2 režimech snížit intenzitu světla/záblesků v citlivých místech- oblast bikin, podpaždí a obličej. Metody ošetření jsou dvě: 1. klouzavý pohyb,používám na nohy, který zaručuje minimální množství neošetřených míst. 2. Pulzování: používám na citlivější oblasti-obličej, podpaží, oblast bikin. Přístroj má dlouhý přívodní kabel. Ošetření je skoro bezbolestné.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• design
  • taška n auskladnění

Epilátor je s vlastní taškou na ukládání. Ovládání je snadné, epilátor jako takový padne dobře do ruky. Podle velikosti ošetřované plochy se zvolí hlavice na ošetření. Pokud není hlavice dobře přiložená k místu ošetření, tak se světelný záblesk neprovede. Epilátor je s přívodním dostatečně dlouhým kabelem. Návod je v češtině, srozumitelný.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 3. prosince 2023

• cestovní taška
  • jednoduché používání
  • dobrá epilace
  • velká apelační hlava
  • dobrá kvalita za dobrou cenu
  • ne úplně 100%

Epilátor Braun Silk-épil 9002 Flex Wet&Dry předčil mé očekávání a opravdu funguje. Je jednoduchý na používání s velkou epilační hlavu, která se přizpůsobí všem tvarům těla díky její flexibilitě. Balení obsahuje zastřihovací nástavec a nástavec pro kontakt s pokožkou. S praktickým cestovním pouzdrem.

Přidáno: 2. prosince 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• Hlavice se přizpůsobí tvaru těla
  • Můžu se hodit i ve vaně
  • Méně hlučný
  • Bere i kratší chlupy

Spoustu let jsem používala staršího bráchu Silk-épil 7 a byla jsem spokojená, ale už mi přišlo, že moc nebere chlupy tak nový Silk-épil 9002 byl jasná volba. Hlavice se krásně přizpůsobí tvaru těla. Bere i kratší chloupky a můžete se oholit i ve vaně. Podle mě i méně hlučný. Určitě doporučuji???

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Přidáno: 2. prosince 2023

• Design
  • Lehkost
  • Snadné pouziti
  • Dlouhá vydrž nabiti
  • Není co vytknout

V momentě kdy jsem se rozhodla pro koupi epilatoru, byla jasná volba značka Braun. Cena odpovídá kvalitě, tato značka zaručuje kvalitu svých produktu, proto s tímto epilatorem jsem velmi spokojena. První co mě zaujalo bylo balení, design a jeho lehkost. Co se tyka výdrže nabití, vydrží opravdu dlouho. Tento produkt mohu jedině doporučit.

Přidáno: 1. prosince 2023

• Snadne ovladani
  • Vyditelne výsledky
  • Barva i balení

Jednoduché ovládání, snadné použití
Hlavice na výměnu a I podle velikostí osetrovaneho místa lze vybrat vhodnou velikost.
Je příjemné že nezapomněli přiložit holitko, je opravdu zapotřebí.
Již při třetím použití je znát rozdíl rychlosti růstu chloupků a i na viditelnosti je to znát.
Tímto tempem v létě nebudu muset řešit holení nohou a ostatních míst.
Super přidána hlavice na intimní místa.
Doporučuji po flouhe době opravdu kvalitní výrobek co pomáhá

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 1. prosince 2023

• Vydrž baterie
  • Nastavce
  • Rychlost nabijeni
  • Zachytí všechny chlupy
  • Bolestivost

Zaujal mě vzhled epilatoru, je velmi elegantní a v praktickém balení. Co se tyče použití, tak je navodné, ale protože zachytí více chloupků, tak je lehce bolestivějsí. Při holení v oblasti bikin a podpaží oceňuji pohyblivou hlavici, která se snadno přizpůsobí. Celkove přístroj doporučuji, dříve jsem měla starší typ depilatoru této značky a to se nedá srovnat, velký posun.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

Přidáno: 30. listopadu 2023

• Nemá kabel
  • Lze ho vzít do vody

Epilátor se mi líbí nejenom designem ( opravdu roztomilý, růžový), ale i možností použití ve vodě a tím, že není nutné pro epilaci napínat kabel přes celou koupelnu:D. Flexibilnost hlavy je fajn, ale upřímně mi to nepřijde jako tak důležitý faktor. Za to snadnost použití, design a rychlost epilace hodnotím 10/10:).

Ověřený zákazník Testuj.to Erika

• bezkabelové použití
  • dlouhá výdrž po nabití
  • flexibilní hlavice
  • pěkně padnoucí rukojeť
  • je tichý
  • díky voděodolnosti možné použití ve sprše a také údržba je snažší
  • cestovní taštička

Epilátor je v praktické taštičce, super na cesty. Díky větší hlavici s otočným kloubem je epilace rychlejší a pohodlnější. Oceňuji bezkabelové a voděodolné použití, je lehký a příjemný do ruky. Hezky tichý chod proti staršímu modelu. Jsem spokojená, stejně jako s původně používaným od stejné firmy.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

• Design
  • Možnost holení ve vode
  • Vydrz po oholeni
  • Menší bolestivost holení oproti starému modelu

Epilator od společnosti Braun doporucuji, již jsem měla doma starší model,který jsem do jeho rozbití vyuzivala osm let, tento je ale rozhodně šetrnější, ale s určitou menší bolestivosti se proste při epilaci počítat musí, odměnou je za to několika tydeni klid od chloupků. Co se mi libi u tohoto modelu, je možnost použití ve sprse nebo vane..jeho vodotěsnosti, holení je hned pocitově příjemnější ..můj stary model toto neumožňoval a ještě jsem musela mít kabel vždy v zásuvce..u tohoto dobíjecího toto odpadá..další plus je pritomnost klasického holitka, které pouzivam na místa kde je mi epilace už moc neprijemna..jsem rada ze je vše součástí a nemusím tedy kupovat ziletky..co je už jen tresinka je opravdu krásný design a moc pěkná tasticka v které pristroj uskladňujete..ja koupě nelituji a jsem rada, že jsem nový model pořídila

• Různé druhy nástavců
  • Výklopná hlavice
  • Světýlko
  • Použití za sucha i mokra

Epilátor se snadno a intuitivně používá,
Samozřejmě, že epilace ze začátku trochu bolí, ale když to srovnám s předešlými epilátory stejné značky, tak musím říct, že je skoro “bezbolestná” a při použití ve sprše se bolestivost ještě o něco snižuje. Zabudované světýlko navíc hezky ukazuje, kterým částem bych se měla ještě věnovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

Přidáno: 27. listopadu 2023

• Balení
  • Možnost použití ve vodě
  • Rychlost holení

O pořízení epilátoru jsem přemýšlela několik měsíců a své volby vůbec nelituji, spíše lituji dlouhého váhání. Produkt funguje, jak má. Použití ve vodě je opravdu téměř bezbolestné a epilace vydrží i několik týdnů. Velkou výhodou je praktické pouzdro, do kterého se vše vejde a je ideální na cesty. Díky ohebné hlavě se nemusíte bát, že bude obtížné se na nějaká místa dostat. Tento produkt určitě doporučuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Olivie

Přidáno: 27. listopadu 2023

• pouzdro
  • vzhled
  • šetrnost
  • funkčnost

Skvělý pomocník. Po první aplikaci to trochu šimralo, po dalších už jsem to ani necítila. Přístroj vydá světelný záblesk, který lehounce hřeje. Přístroj byl v krásném pouzdře se srozumitelným návodem k použití. Chloupky začaly růst pomaleji již po první aplikaci.

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25