Nejnovější recenze ze sekce Epilátory

Ověřený zákazník MALL.CZ Jolana

Přidáno: 14. září 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

• Vyšší účinnost než krémy.
  • Méně stresu z nežádoucích chloupků.
  • Inovativní technologie pro krásu.
  • Trvalé odstranění chloupků i na delší dobu.

Belle IPL E5 mě zaujal svými pokročilými funkcemi. Jeho různé režimy, včetně funkce pro rozličné tóny pokožky, jsou důkazem jeho technického pokroku.

Ověřený zákazník Alza.cz Saimon

Přidáno: 14. září 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Dlouhodobé výsledky s pravidelným používáním.
  • Pohodlné a rychlé ošetření.
  • Možnost využití ve volném čase.
  • Užitečný pro všechny věkové skupiny.

Jsem věčně zaneprázdněný a rád bych minimalizoval čas strávený depilací. S Belle IPL E3 to jde rychle a efektivně. Jedna rychlá aplikace a mohu mít klid od chloupků na dlouhou dobu.

Reakce značky TrueLife

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.

Wellife AS-101

Wellife AS-101

Ověřený zákazník Penzo.cz Jana

Zakoupeno v Penzo.cz

• Nízká cena
  • Perfektně fungující
  • Malá velikost
  • Hezký vzhled

Zatím jen jednou vyzkoušeno na obličeji a jsem velmi spokojená.

Ověřený zákazník Alza.cz iva

Zakoupeno v Alza.cz

• Ušetření času na depilaci.
  • Hladká pokožka na delší dobu.
  • Odstranění chloupků po celém těle.

Belle IPL E5 by se hodil na cesty, kde nemám přístup k salonům. Jeho kompaktní design a jednoduché použití znamená, že si mohu udržovat hladkou pokožku i během mých dobrodružství.

Reakce značky TrueLife

děkujeme za Vaši recenzi, velmi si vážíme času, který jste jejímu napsání věnovala. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Libuše

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Trvalé odstranění chloupků.
  • Moderní IPL technologie.
  • Hladká pokožka na delší dobu.
  • Snížené riziko podráždění kůže.

Jsem pečlivá v péči o svou pokožku a Belle IPL E3 mi nabízí skvělou možnost trvalého odstranění chloupků. Jeho pokročilá IPL technologie zaručuje, že mé nohy a další partie budou vždy hebké a bez chloupků.

Ověřený zákazník Digiboss karolina

Přidáno: 12. září 2023

Zakoupeno v Digiboss

• Dlouhodobá úspora času a peněz.
  • Bezbolestná alternativa k holicím.
  • Inovativní způsob péče o pokožku.
  • Kompatibilita s různými částmi těla.

Jsem často na cestách a s Belle IPL E3 nemusím brát v potaz časté návštěvy depilace. Jeho kompaktní design a snadné použití znamenají, že mohu udržovat hladkou pokožku kdekoliv.

Reakce značky TrueLife

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.

Ověřený zákazník MALL.CZ Kateřina

Přidáno: 11. září 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

• Snadné použití v domácím prostředí.
  • Účinnost i na citlivé pokožce.
  • Různé nastavitelné úrovně intenzity.

Epilace je součástí mého každodenního rituálu. Belle IPL E3 je moderní volbou, která mi umožňuje efektivní odstranění chloupků přímo z pohodlí domova. Ušetřím čas i peníze na salonové ošetření.

Ověřený zákazník Holime.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. září 2023

Zakoupeno v Holime.cz

Kvalita, cena

Philips Lumea Series 9900 BRI973/00

Philips Lumea Series 9900 BRI973/00

zákazniceEva zákazniceEva

Přidáno: 8. září 2023

• Světlo skutečně funguje. Za mě asi tak 30 % chloupků pomaleji roste.
  • Baterie vydží jen chvilku, produkt musí být zapojen pokud neděláte tvář.
  • Hlavice se strašně rychle zahřeje, samotné záblesky bolestivé nejsou ale spojení s nahřátou hlavicí ano. Hlavice se rozpálí již po deseti záblescích. Podle instruktážního videa na jeden řádek na noze musíte zablesknout 28x, Je nutné přestávat kvůli bolesti. Tím pádem noha netrvá 10 minut nebo kolik je uvedeno v tabulce ale hodiny.

IPL nemůžete použít častěji než jednou za čtnáct dní, proto doporučuji začít s ním v zimních měsících.
Byla jsem jednou v salónu, bylo to rozhodně efektivnější.
Produkt jsem mohla hodnotit na philips stránkách, čekala jsem ale až jej použiji vícekrát a mohu lépe soudit.. odkaz který mi poslali je již neplatný...
Produkt si zaregistrujte do měsíce! po koupi pro delší záruku. Spíše doporučuji koupy, sama s chloupky bojuju, lepší varianta ale asi na trhu není.

Reakce značky Philips

Dobrý den, děkujeme za recenzi přístroje Philips Lumea.
Mrzí nás, že dochází k potížím při používání přístroje. Po plném nabití (odpovídajícímu 1 hodině a 40 minutám) by přístroj měl vydržet dobu chodu alespoň 130 záblesků při intenzitě světla 5. Pokud tomu vaše zkušenost neodpovídá, doporučíme se obrátit na zákaznickou podporu Philips skrze Messenger Philips ČR či WhatsApp: +420 771 133 012 (číslo určené pouze pro textovou komunikaci).
Popisované potíže se zahříváním přístroje taktéž nejsou standardní. Neváhejte tak využít zákaznické podpory, které upřesněte situaci a zašlete nejlépe i fotografie používaných nástavců a sklíčka na těle výrobku. Kolegové s vámi rádi situaci blíže prověří.
Recenzi na stránkách e-shopu lze publikovat i poté, co vyprší původní zaslaný odkaz. Stačí si dohledat využívaný model na stránkách e-shopu a ve vrchní části stránky najdete možnost prokliknout se k recenzím, kde lze zveřejnit recenzi novou. Můžete tak sdílet své zkušenosti s přístrojem i nyní.
Přejeme krásný den.
Tým Philips

Flawless Finishing Touch Facial Hair Remover

Flawless Finishing Touch Facial Hair Remover

Ověřený zákazník TOP-MALL.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. září 2023

Zakoupeno v TOP-MALL.cz

• Funguje výborně, jednoduchý a elegantní výrobek
Silvercrest SED 3.7 G3

Silvercrest SED 3.7 G3

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. září 2023

(naposledy upraveno 5. září 2023)

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Dobre se drzi v ruce
  • Moznost holeni s napajenim v siti i bez
  • Relativne tichy
  • Neoholi skoro zadne chloupky (dlouhe ani kratke). Musite jezdit ruznyma smerama nez neco zachyti a tim padem oholeni trva vecnost..
  • Poskrabal mi pokozku.

Cena odpovida kvalite. Za me vyhozeny penize.

Braun Silk-épil 9 9-890

Braun Silk-épil 9 9-890

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 1. září 2023

(naposledy upraveno 1. září 2023)

kvalitní epilátor

Philips BRE700/00

Philips BRE700/00

Ověřený zákazník Výborný Mobil s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 29. srpna 2023

Zakoupeno v Výborný Mobil s.r.o.

OK !!!

Remington EP 7300

Remington EP 7300

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Zdenka

Přidáno: 27. srpna 2023

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Bohužel nemůžu doporučit, není na baterky,ale jen do elektriky, nepřenosný

Ověřený zákazník Holime.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. srpna 2023

Zakoupeno v Holime.cz

• Kvalita za rozumnou cenu.
Braun Silk-expert Pro 5 PL5347 IPL

Braun Silk-expert Pro 5 PL5347 IPL

Ověřený zákazník Alza.cz Eliška

Přidáno: 19. srpna 2023

(naposledy upraveno 20. srpna 2023)

• Funguje! Rychlé výsledky
  • Mně pomáhá i se zarůstáním chloupků
  • Dá se použít na obličej a celé tělo
  • Dlouhý kabel
  • Aplikace jsou nebolestivé, maximálně to občas trochu štípne
  • Záblesky jsou mírně nepříjemné
  • Nutnost držení tlačítka při chodu
  • Mohl by být tišší
  • Nerada bych s ním cestovala, což je při prvních aplikacích nevýhoda, takže člověk musí trochu plánovat

Po dvou aplikacích jsou opravdu vidět výsledky. Po 4 aplikacích jsem nadšená. Mám světlou pokožku a tmavé chloupky, takže ideální kombinace. Na nohou a v podpaží jsou úplně holé mapy. Chloupky, které vyrostou, jsou jemnější a rostou mnohem pomaleji. Po holení jsem si byla vždy ochotná vzít sukni jeden dva dny, teď je to v pohodě i za 5-6 dnů.
Na několika místech jsem vždy měla problém se zarůstáním chloupků. Měla jsem tedy obavy z holení před každou aplikací. Pár chloupků zarostlo, ale zdá se, že IPL pomáhá i s tímto problémem. Rozhodně jsem pak netrpěla svěděním.
Vyzkoušela jsem nejprve na nohou, v podpaží a horní ret. Po dvou aplikacích byl vidět markantní rozdíl, po 4 aplikacích nemám nad horním rtem prakticky nic, v podpaží zmizelo cca 50% chloupků a na nohou tak 60-70%. Navíc jak jsem psala, rostou pomaleji a jsou jemnější.
Co se týče citlivosti - poprvé jsem vyzkoušela nejnižší intenzitu a necítila jsem vůbec nic. Žádná bolest, štípnutí.. opravdu nic, jen trochu teplo, ale ne bolest. Při druhé aplikaci jsem dala stupeň nejvyšší. V 90% bez bolesti, jen to více hřeje. Občas to trochu štípne, ale žádná tragédie.
Poslední dvě aplikace jsem se odvážila použít IPL i na bikini a intimní partie. Opět téměř žádné svědění po oholení, chloupky rostou pomaleji. Tam je trochu obtížnější manipulace, ale jde to.
Za mě obrovská spokojenost. Po těch výsledcích, které mám, mi není líto investovaných peněz.

Verk 15613

Přidáno: 11. srpna 2023

• Bere téměř vše
  • Baterie vydrží docela dlouho
  • Hlasitější

Pořizovala jsem kvůli dovolené a kdo napsal, že je to bezbolestné, ten to asi nezkoušel poprvé to bolelo docela dost, bylo to nepříjemné a trvalo to hrozně dlouho. Nicméně, podruhé už to bylo jen nepříjemné a za 40 minut jsem byla hotová. Strojek nebere úplně vše, ale vynechá toho tak málo, že je to až zanedbatelné. Neměla jsem tedy hladkou pokožku čtyři týdny, ale jen jeden, to každopádně přičítám svému srabáctví z prvního použití

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25